JBL Flip 6 Bluetooth Hoparlör Piyasaya Sürüldü

blank
JBL Flip 6 Bluetooth Hoparlör Piyasaya Sürüldü

İçerik: JBL Flip 6 Bluetooth Hoparlör Piyasaya Sürüldü

JBL Flip 6 Bluetooth Hoparlör Piyasaya Sürüldü:

JBL’nin popüler Flip Bluetooth hoparlörü, Perşembe günü Samsung’a ait şirket tarafından duyurulan Flip 6 biçiminde iki yıl sonra bir yükseltme alıyor. JBL, Flip 6’nın önceki model Flip 5’e kıyasla daha iyi bir pil ömrüne ve dayanıklılık derecesine sahip olduğunu söylüyor. Şirket ayrıca PartyBox hoparlör setini PartyBox 710 ve PartyBox 110 ile genişletti. İki taşınabilir parti hoparlörü, su sıçramalarına karşı dayanıklı bir tasarıma sahip. , renkli ışıklar dışında bir IPX4 derecesi ile.

Perşembe günü JBL, Quantum 350 Wireless, Reflect Flow Pro, Tune 230NC, Tune 130NC ve Endurance Race kulaklıkları şeklinde bir dizi kablosuz kulaklık ve kulaklığı da tanıttı. Fiyat ve bulunabilirlik dahil olmak üzere Flip 6 ve PartyBox hoparlörler hakkında daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

JBL Flip 6: Fiyat, özellikler
JBL Flip 6, çift pasif radyatör, yarış pisti şeklinde bir woofer ve ayrı bir tweeter ile aynı boru şeklindeki tasarımı korurken, önceki modele kıyasla yeni bir ses konfigürasyonuna sahiptir. Hoparlör, Bluetooth 5.1 bağlantısına sahiptir. Flip 6, toza ve suya dayanıklılık için IP67 derecesine sahiptir. Flip 5, aksine, Bluetooth v4.2 bağlantısı sundu ve bir IPX7 su geçirmezlik derecesine sahipti.

JBL Flip 5 ile karşılaştırıldığında, pil ömrü 12 saate kadar değişmeden kalır. JBL Flip 6, Kasım ayından itibaren 139 EUR karşılığında JBL.com’da satışa sunulacak. Dusty Pink, Grey Stone, River Teal, Fiesta Red, Ocean Blue, Midnight Black, Steel White, Forest Green veya Squad renk seçenekleriyle geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: JBL Flip 6 Bluetooth Hoparlör Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör