Sony, 9 Eylül’de Bir PlayStation Tanıtımı Düzenleyecek

blank
Sony, 9 Eylül'de Bir PlayStation Tanıtımı Düzenleyecek

İçerik: Sony, 9 Eylül’de Bir PlayStation Tanıtımı Düzenleyecek

Sony, 9 Eylül’de Bir PlayStation Tanıtımı Düzenleyecek:

Sony nihayet bu tatil sezonu ve sonrasında PS5 için üzerinde çalıştıklarını daha fazla göstermeye hazır. Şirket, 9 Eylül’de bir PlayStation Showcase düzenleyecek.

Yaklaşık 40 dakika sürecek olan sunumda diğer geliştiricilerin yanı sıra PlayStation Studios’un oyunları da yer alacak. Ana yayından sonra, vitrinin parçası olan bazı stüdyolardan daha fazla bilgi gelecek.

Twitter hesabından yapılan açıklamada “PlayStation Studios ve sektör lideri geliştiricilerden gelen güncellemelerle PS5’in geleceğine bir göz atın. Orada görüşmek dileğiyle!” dendi.

Etkinlik sırasında beklememeniz gereken bir şey, en erken gelecek yıla kadar gelmeyecek olan bir sonraki PS VR kulaklığı hakkında herhangi bir haber. Ancak, bu masada çok fazla kart bırakır. Belki de God of War devam oyununa düzgün bir şekilde bakacağız, Grand Theft Auto V’in PS5 (ve Xbox Series X/S) sürümü hakkında daha fazla ayrıntı öğreneceğiz ve belki de Naughty Dog için sırada ne olduğunu duyacağız. Sony ayrıca, PS5 yazılım güncellemesinin beta testinin (SSD genişletme yuvasının kilidini açan ve bazı kullanıcı arayüzü değişiklikleri olan) herkese sunulacağını açıklayabilir.

Her durumda, öğrenmek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek. Vitrin önümüzdeki Perşembe 16:00 ET’de başlıyor. Bunu PlayStation Twitch ve YouTube kanallarında izleyebilirsiniz ve Engadget, yayından çıkan en büyük haberlerin tümünü kapsayacaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, 9 Eylül’de Bir PlayStation Tanıtımı Düzenleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör