WhatsApp’da iOS’tan Android’e Aktarım Samsung Cihazlarına Sunuldu

blank
WhatsApp'da iOS'tan Android'e Aktarım Samsung Cihazlarına Sunuldu

İçerik: WhatsApp’da iOS’tan Android’e Aktarım Samsung Cihazlarına Sunuldu

WhatsApp’da iOS’tan Android’e Aktarım Samsung Cihazlarına Sunuldu:

WhatsApp, uzun zamandır beklenen platformlar arası sohbet geçmişi aktarımı özelliğini kullanıma sunmaya başladı. İlk olarak Samsung’un en son Unpacked etkinliğinde duyurulan araç, ailenize ve arkadaşlarınıza göndermiş olabileceğiniz sesli notlar, fotoğraflar ve videolar dahil olmak üzere sohbet geçmişinizi Android ve iOS arasında taşımanıza olanak tanır. Bu özellik şu anda yalnızca Android 10 ve sonraki sürümleri çalıştıran Samsung telefonlarda kullanılabiliyor, ancak WhatsApp “yakında” daha fazla Android cihazına geleceğini belirtiyor.

Aracın nasıl kullanılacağının tam özetini WhatsApp’ın web sitesinde görebilirsiniz. Bununla birlikte, daha dikkate değer gereksinimlerden biri, iki telefonunuzu birbirine bağlamak için bir Lightning – USB-C kablosuna ihtiyacınız olmasıdır. Ayrıca, her iki cihazın da aynı telefon numarasına sahip olması gerekir. Oh, ve Samsung telefonunuz ya yepyeni ya da yakın zamanda fabrika ayarlarına sıfırlanmış olmalı. Kısacası, süreç umduğumuz kadar akıcı değil, ancak WhatsApp güvenli ve güvenilir olduğunu vaat ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WhatsApp’da iOS’tan Android’e Aktarım Samsung Cihazlarına Sunuldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör