Asus’un Yeni Nesil Dizüstü Bilgisayarları OLED Ekran Sahip

blank
Asus'un Yeni Nesil Dizüstü Bilgisayarları OLED Ekran Sahip

İçerik: Asus’un Yeni Nesil Dizüstü Bilgisayarları OLED Ekran Sahip

Asus’un Yeni Nesil Dizüstü Bilgisayarları OLED Ekran Sahip:Asus Zenbook, Vivobook, ProArt Studiobook ve ExpertBook serisi dizüstü bilgisayar modelleri, içerik oluşturuculara yönelik OLED ekranlarla piyasaya sürüldü. ExpertBook serisi dışındaki tüm modeller hem Intel hem de AMD konfigürasyonlarında sunulurken ExpertBook serisi yalnızca Intel CPU’larda mevcuttur. ProArt Studiobook serisi, her ikisi de Asus Dial adı verilen çok işlevli bir fiziksel kadranla gelen Pro ve Pro olmayan bir model içerir. Diğer modeller, öncekilerle hemen hemen aynı tasarım dilini takip ediyor.

Asus Zenbook 14X OLED, Zenbook 14 Flip OLED: Özellikler
Asus Zenbook 14X OLED ve Zenbook 14 Flip OLED, en yeni 11. Nesil Intel Core CPU’ların yanı sıra AMD Ryzen 5000 serisi CPU’larla birlikte gelir. İki model arasındaki temel fark, adından da anlaşılacağı gibi, Zenbook 14 Flip OLED’in tablet benzeri bir deneyim için tamamen geri çevrilebilen bir ekrana sahip olmasıdır. Her iki model de 14 inç, 16:10 dokunmatik ekrana sahiptir, ancak Flip varyantı bir WQUXGA (3,840×2,400 piksel) panele kadar donatılabilirken, Flip olmayan model bir WQXGA+ (2,880×1,880 piksel) ile birlikte gelir. piksel) paneli. Her ikisinde de Intel Iris Xe Graphics, 16 GB’a kadar RAM, 1 TB’a kadar M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD ve iki Thunderbolt 4 bağlantı noktası (Intel varyantları) bulunur.

Asus Vivobook Pro 14X OLED, Vivobook Pro 16X OLED: Özellikler
Asus Vivobook Pro 14X OLED, WQUXGA (3,840×2,400 piksel) çözünürlüğe sahip 14 inç, 16:10 ekrana sahipken, Vivobook Pro 16X OLED, 16 inç WQUXGA (3,840×2,400 piksel) ekrana sahip. En yeni 11. Nesil Intel Core CPU’ların yanı sıra AMD Ryzen 5000 serisi CPU’lar tarafından desteklenmektedir. Her iki dizüstü bilgisayar için Intel modelleri, Nvidia GeForce RTX 3050 GPU’ya kadar, AMD modelleri ise GeForce RTX 3050Ti GPU’ya kadar donatılabilir. 32 GB’a kadar RAM ve 1 TB’a kadar M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD ile birlikte gelirler. Yalnızca 14 inçlik Intel modelinde Thunderbolt 4 bağlantı noktası bulunur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Asus’un Yeni Nesil Dizüstü Bilgisayarları OLED Ekran Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör