BMW’nin Yeni Araç Konsepti Elektrikli Bir Bisiklet Oldu

blank
BMW'nin Yeni Araç Konsepti Elektrikli Bir Bisiklet Oldu

İçerik: BMW’nin Yeni Araç Konsepti Elektrikli Bir Bisiklet Oldu

BMW’nin Yeni Araç Konsepti Elektrikli Bir Bisiklet Oldu:

BMW’nin Motorrad bölümü, son yıllarda eğlenceli ve fütüristik konsept otomobiller sunarak büyük bir ilerleme kaydetti. CE 04 elektrikli scooter’ı örnek alın. Görünüşe göre şirketin tasarım ekibi bu fikri doğrudan Akira veya Ghost in the Shell’den almış. Son projesi de farklı değil.

The Verge tarafından tespit edilen BMW, CE 02’yi “ne klasik bir motosiklet ne de bir scooter” olarak tanımlıyor. Şirket, daha önce motosiklete binmemiş olabilecek gençlere hitap edeceğini öngörüyor. Büyük kardeşi gibi, tamamen elektrikli bir araç.

blank

BMW, yerleşik pilin kapasitesini açıklamadı, ancak EV’nin tek bir şarjla yaklaşık 56 mil seyahat edebileceğini, 11kW kayış tahrikli motorun ise saatte 56 mil maksimum hız sağladığını söyledi. 15 inçlik ön ve arka disk fren tekerlekleri dahil edildiğinde, tüm çerçeve yaklaşık 264 pound gelir. Bu bir konsept olduğundan, BMW’nin paylaştığı fotoğraflarda, bir sürücünün ayaklarını basması için pedal veya ayak dayama yeri olmadığını fark edeceksiniz. CE 02’nin sahip olduğu şey, bunun yerine kullanabileceğiniz bir kaykay için depolama alanıdır. İyi zamanlar.

BMW, CE 02’yi üretmeyi planlayıp planlamadığını söylemedi. Ancak otomobil üreticisi elektrikli mini bisikleti yapmaya karar verirse, 2022’de yaklaşık 16.000 dolara satışa çıkacak olan CE 04 kapsamında daha uygun fiyatlı bir niş bulabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: BMW’nin Yeni Araç Konsepti Elektrikli Bir Bisiklet Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor:Tesla’nın son büyük Tam Kendi Kendine Sürüş beta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör