Dead Boy Detectives HBO Max’de Dizi Olarak Uyarlanabilir

blank
Dead Boy Detectives HBO Max'de Dizi Olarak Uyarlanabilir

İçerik: Dead Boy Detectives HBO Max’de Dizi Olarak Uyarlanabilir

Dead Boy Detectives HBO Max’de Dizi Olarak Uyarlanabilir:

Neil Gaiman’ın hayranları, yakında yazarın yaratımlarından birinin TV muamelesini gördüğünü görebiliyordu. Variety’den bir rapora göre, WarnerMedia, Dead Boy Detectives’i içeren potansiyel bir HBO Max serisi için bir pilot sipariş etti. İki karakter, Charles Rowland ve Edwin Paine, ilk olarak Gaiman’ın The Sandman çizgi romanının 25. sayısında ortaya çıktı. Onlar doğaüstü suçları araştıran hayaletler.

Buradaki ilginç olan şey, Rowland ve Paine’in HBO Max’s Doom Patrol’un yaklaşan üçüncü sezonunda görünecek olması. Ancak Variety, Doom Patrol’da Rowland ve Paine’i oynayan iki aktör Sebastian Croft ve Ty Tennant’ın bu yeni pilotta dedektifleri de oynayıp oynamayacaklarının belirsiz olduğunu bildirdi. En çok The Flight Attendant’taki çalışmasıyla tanınan Steve Yockey, bölümün senaryosunu kaleme alıyor.

Good Omens’in başarısının ardından, yayın yapan izleyiciler Gaiman’ın benzersiz fantezi markasını daha fazla görmek istedi. Bu, The Sandman’in yaklaşan bir Netflix uyarlaması da dahil olmak üzere yazarla bağlantılı bir proje akışına yol açtı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dead Boy Detectives HBO Max’de Dizi Olarak Uyarlanabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör