Fujifilm GFX 50S II Dijital Fotoğraf Makinesi Duyuruldu

blank
Fujifilm GFX 50S II Dijital Fotoğraf Makinesi Duyuruldu

İçerik: Fujifilm GFX 50S II Dijital Fotoğraf Makinesi Duyuruldu

Fujifilm GFX 50S II Dijital Fotoğraf Makinesi Duyuruldu:

Fujifilm, GFX serisi aynasız dijital fotoğraf makinelerine en son eklenen GFX 50S II orta format fotoğraf makinesini duyurdu. Fujifilm GFX 50S II, daha fazla ayrıntı ve keskinlik yakaladığı iddia edilen görüntü çözme gücüne sahip 51,4 megapiksel geniş format sensörle donatılmıştır. Ayrıca GFX 50S II, 6,5 durağa kadar titreşim azaltma sağlayan beş eksenli bir görüntü sabitleme mekanizmasına sahiptir. Şirket, X-T30 II’nin lansmanı ile X-T30 dijital kamerasını da yeniledi. Bu, öncekinden daha fazla belleğe sahip 26,4 megapiksel X-Trans CMOS sensöre ve 1,68 milyon nokta çözünürlüğe sahip geliştirilmiş bir LCD’ye sahiptir. Fujifilm de bir dizi yeni lens tanıttı.

Fujifilm GFX 50S II
Yeni Fujifilm GFX 50S II, yalnızca gövde için 3.999 $ olarak fiyatlandırılıyor. Şirketin en uygun fiyatlı orta format dijital kamerasıdır. Ekim ayı sonunda satışa sunulması bekleniyor. Yeni Fujifilm kamera, piksel başına ışık çözünürlüğünü en üst düzeye çıkaran ve görüntü keskinliğini iyileştiren özel bir tasarım kullandığı iddia edilen 51,4 megapiksel geniş formatlı bir sensöre sahip.

GFX 50S II, orijinal olarak Fujifilm’in GFX 100S modelinde piyasaya sürülen ve yüksek doygunluk ve yumuşak tonalite ile karakterize edilen Nostaljik Neg dahil 19 film simülasyon modu ile birlikte gelir. GFX50S II ayrıca, titreşim azaltma için 6,5’e kadar durma sağlayan beş eksenli bir görüntü sabitleme mekanizmasına sahiptir. Yüksek hassasiyetli bir AF sistemine sahiptir ve önceki nesil GFX 50S ile karşılaştırıldığında yüz/göz algılamada daha doğru otomatik odaklama özelliği olduğu iddia edilmektedir. Kamera ayrıca kompakt ve güçlü bir gövde içi görüntü sabitleme (IBIS) mekanizmasına ve neredeyse tamamen yanlış renk sunumu içermeyen 200 megapiksel görüntüler oluşturabilen Pixel Shift Multi-Shot işlevine sahiptir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fujifilm GFX 50S II Dijital Fotoğraf Makinesi Duyuruldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör