OnePlus Watch Güncellemesi Spotify ve Daha Fazlasını Getiriyor

blank
OnePlus Watch Güncellemesi Spotify ve Daha Fazlasını Getiriyor

İçerik: OnePlus Watch Güncellemesi Spotify ve Daha Fazlasını Getiriyor

OnePlus Watch Güncellemesi Spotify ve Daha Fazlasını Getiriyor:

OnePlus Watch, yeni saat yüzleriyle birlikte bir Spotify müzik modu getiren bir güncelleme alıyor. Ayrıca güncelleme, Çinli teknoloji devinin akıllı saatine bir dizi hata düzeltmesi, iyileştirme ve yeni özellik getiriyor. Güncelleme ayrıca giyilebilir cihazların uyku algoritması ve titreşim yoğunluğu için optimizasyon getiriyor. OnePlus Watch, şirketin ilk akıllı saati ve Mart ayında piyasaya sürüldü.

OnePlus Watch güncelleme değişiklik günlüğü
OnePlus topluluk forumunda bir kullanıcı tarafından paylaşılan bir ekran görüntüsüne göre, ilk olarak XDA Developers tarafından fark edilen OnePlus Watch (İnceleme), bir dizi hata düzeltmesi, iyileştirme ve yeni özellik alıyor. Güncellemeyle gelen en büyük yeni özelliklerden biri de giyilebilir cihazlara Spotify müzik modunun eklenmesi. Bu, kullanıcıların Spotify çalma listelerini akıllı saatlerinde senkronize etmelerini sağlar. Güncelleme ayrıca dört yeni saat yüzünün yanı sıra cep telefonu alarmı hatırlatma bağlantısı desteği de getiriyor.

OnePlus Watch’ın güncellemesi, gerçek zamanlı olarak ekran navigasyonu için destek de ekler. Değişiklik günlüğü, kullanıcıların ellerini kaldırarak navigasyonu görüntüleyebileceklerinden bahseder. Ayrıca güncelleme, uyku algoritmasını optimize ederek uyku algılama özelliğini daha da akıllı hale getiriyor. Kullanıcılar ayrıca saat ayarlarından titreşim yoğunluğunu ayarlayabilir ve daha güçlü titreşim hatırlatıcıları deneyimleyebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Watch Güncellemesi Spotify ve Daha Fazlasını Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör