Overwatch League’in 2022 Sezonu Yakında Başlıyor

blank
Overwatch League'in 2022 Sezonu Yakında Başlıyor

İçerik: Overwatch League’in 2022 Sezonu Yakında Başlıyor

Overwatch League’in 2022 Sezonu Yakında Başlıyor:

Overwatch League’in sezon sonrası bu hafta sonu başlasa da, lig yetkilileri şimdiden gelecek yıl için planlar yapıyor. OWL başkan yardımcısı Jon Spector, Twitter’da şu anki planın 2022 sezonunu Nisan ayında başlatmak olduğunu, ancak Dot Esports’un ilk bildirdiği gibi ilginç bir kırışıklık olduğunu yazdı. Gelecek sezon, mevcut oyunun uzun zamandır beklenen devamı olan Overwatch 2’nin erken bir versiyonunda başlayacak.

Bir Overwatch League sözcüsü Engadget’e verdiği demeçte, “Şu anda plan, Overwatch Ligi’nin 2022 sezonunun Overwatch 2’nin erken bir yapısında başlamasıdır.” “Gelecek yılın Nisan ayında planlanan başlangıç ​​tarihine yaklaştıkça 2022 sezonumuz hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız.” Son raporlar, Overwatch 2 çıkış tarihi belirsizliği nedeniyle bir sonraki OWL sezonunun 2022 sonbaharına kadar başlamayabileceğini öne sürdü. Bununla birlikte, Dexerto bu hafta Blizzard’ın bir Q2 yayın penceresini hedeflediğini bildirdi – başka bir deyişle, bir sonraki OWL sezonu başladığında veya hemen sonra. Şubat ayında Activision Blizzard, Overwatch 2 veya Diablo 4’ü bu yıl piyasaya sürmenin pek mümkün olmadığını söyledi.

Blizzard’ın BlizzCon 2019’da duyurduğu Overwatch 2’nin gelişi, espor ve bir bütün olarak Overwatch sahnesi için büyük değişiklikler getirecek. Oyuncuya karşı oyuncu güncellemelerinin tümü mevcut oyuna yansıtılacaktır (OW2, ortak hikaye görevlerine de büyük ölçüde odaklanacaktır).

Devam oyunu yeni modlar ve haritalar, yeni bir oyun motoru, daha fazla karakter, mevcut kahramanların elden geçirilmesi ve en önemlisi, her iki taraf da mevcut iki yerine bir tankla savaşan altı kişilik ekiplerden beş kişilik mangalara geçişin habercisi olacak. Bunun, gelecek sezon ve sonrası için Overwatch Ligi kadroları üzerinde büyük bir etkisi olacak ve tank oyuncuları için daha az yer mevcut.

OWL’yi Overwatch 2’ye bu şekilde taşımak, özellikle erken bir yapı olacağı göz önüne alındığında, artıları ve eksileri vardır. Yine de en son sürüm zaman çizelgesi raporları doğruysa, oyun o noktaya kadar halkın tüketimine neredeyse hazır olacak, bu yüzden umarım çok fazla hata olmaz. Dahası, OWL oyuncuları mümkün olduğunca genel sunucularda pratik yapmak isteyeceklerdir, bu nedenle en azından Nisan ayına kadar bir Overwatch 2 beta olabilir.

Herhangi bir önemli geliştirme engeli varsa, planlar değişebilir ve OWL, Overwatch’ın mevcut sürümüne bağlı kalabilir. Bununla birlikte, Blizzard erken yapıyı zamanında hazırlayabilirse, bir sonraki Overwatch Ligi sezonu, yayıncıya oyun sonunda gelmeden önce Overwatch 2’yi hayranlara göstermek için harika bir fırsat verebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Overwatch League’in 2022 Sezonu Yakında Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör