Redmi 10 Prime 6.000mAh Pil Kapasitesiyle Geliyor

blank
Redmi 10 Prime 6.000mAh Pil Kapasitesiyle Geliyor

İçerik: Redmi 10 Prime 6.000mAh Pil Kapasitesiyle Geliyor

Redmi 10 Prime 6.000mAh Pil Kapasitesiyle Geliyor:

Redmi 10 Prime’ın 6.000 mAh pil içerdiği ve ters şarjı desteklediği onaylandı. Telefon 3 Eylül’de piyasaya sürülecek ve Xiaomi, lansmanından önce telefonun özelliklerini açıklıyor. Redmi 10 Prime, geçen ay dünya çapında piyasaya sürülen, ancak bazı küçük değişikliklere sahip olabilecek, yeniden yapılandırılmış bir Redmi 10 olabilir. Redmi 10 Prime, Redmi 10 ile birlikte gelen aynı MediaTek Helio G88 SoC tarafından desteklenecek.

Xiaomi Global Başkan Yardımcısı Manu Kumar Jain, Redmi 10 Prime’ın Redmi markasının en hafif 6.000mAh pili olduğu söylenen 6.000mAh’lik devasa bir pille destekleneceğini Twitter’da paylaştı. Telefon ayrıca ters kablolu şarjı desteklemek için alay edildi. Bu, bir USB kablosu kullanarak telefonunuzla diğer cihazları şarj edebileceğiniz anlamına gelir. Jain, Redmi 10 Prime için hızlı şarj desteği veya ters kablolu şarjın ne kadar hızlı çalışacağı ile ilgili ayrıntıları paylaşmadı.

Geçen hafta Redmi 10 Prime’ın sekiz çekirdekli MediaTek Helio G88 SoC tarafından destekleneceği doğrulandı. Bu, Temmuz ayında Helio G96 ile birlikte piyasaya sürülen nispeten yeni bir mobil SoC’dir. MediaTek Helio G88, geçen hafta dünya çapında piyasaya sürülen Redmi 10’da da mevcut. Redmi 9 Prime ve Redmi 9 Power üzerinde “önemli bir yükseltme” sunduğu söyleniyor.

Redmi 10 Prime’ın delikli ekran tasarımına, uyarlanabilir yenileme hızına ve çift mikrofona sahip olduğu onaylandı. Telefon 3 Eylül’de Hindistan’da tanıtılacak ve şirket aynı gün Redmi markalı yeni gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkları da piyasaya sürecek.

Redmi 10 Prime, ince ayarlı bir Redmi 10 olarak ortaya çıkarsa, 90Hz yenileme hızına ve dörtlü arka kamera kurulumuna sahip 6,5 inç full HD+ ekrana sahip olması beklenebilir. 50 megapiksel birincil sensörü paketleyebilir. Telefon, 18W hızlı şarjı ve 9W ters kablolu şarjı destekleyebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi 10 Prime 6.000mAh Pil Kapasitesiyle Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör