Samsung Galaxy S22+ Ultra Pil Özellikleri Belli Oldu

blank
Samsung Galaxy S22+ Ultra Pil Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Samsung Galaxy S22+ Ultra Pil Özellikleri Belli Oldu

Samsung Galaxy S22+ Ultra Pil Özellikleri Belli Oldu:

Samsung Galaxy S22 serisinin önümüzdeki yıl piyasaya çıkması bekleniyor. Seride olması beklenen iki modelin (Samsung Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra) birkaç özelliği çevrimiçi olarak ortaya çıktı. İki söylentili Samsung akıllı telefonun pil kapasiteleri, Çin’in 3C sertifika sitesinde tespit edildi. Daha önce Samsung Galaxy S22 serisinin 65W hızlı şarj desteği ile gelebileceği konuşulmuştu. Bu sızıntı, Samsung’un amiral gemisi akıllı telefon serisinin bir parçası olduğu söylenen üç akıllı telefonun model numaralarını da önermişti.

MyFixGuide tarafından tespit edilen 3C sertifika sitesine göre, yaklaşmakta olan Samsung akıllı telefonların pil kapasiteleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Sitede listelenen EB-BS906ABY pilin nominal kapasitesi 4370 mAh, bu da tipik pil kapasitesinin 4500 mAh olabileceğini gösteriyor. Pilin maksimum voltajı 4,45V’dir. Kaynaklara atıfta bulunan rapor, bunun Samsung Galaxy S22 + ‘ya ait olduğunu söylüyor. Karşılaştırma için, Galaxy S21+ 4.800 mAh pil içerir.

Öte yandan, EB-BS908ABY pil modülü, 4.855 mAh nominal kapasiteyle listeleniyor ve tipik bir 5.000 mAh pil kapasitesiyle gelebileceğini ima ediyor. 3,88V nominal gerilime ve 4,45V maksimum gerilime sahiptir. Bu pilin Samsung Galaxy S22 Ultra’da olması bekleniyor. Galaxy S21 Ultra ayrıca 5.000 mAh pil ile geliyor.

Önceki bir rapor, Samsung’un Rainbow RGB için 65W şarjı test ettiğini gösteriyor; burada R, G ve B sırasıyla Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra’yı ifade ediyor. Ayrıca Samsung’un 65W hızlı şarj cihazını kutuya dahil etmeyebileceği ve müşterilerin ayrıca satın almaları gerekebileceği de tahmin ediliyor.

Bir sonraki Samsung amiral gemisi serisinin model numaraları da çevrimiçi olarak ortaya çıktı. SamMobile tarafından hazırlanan bir rapora göre, vanilya Galaxy S22 SM-S901x alacak, Galaxy S22+ SM-S906x model numarasına sahip olacak ve Galaxy S22 Ultra SM-S908x olacak. Yayın ayrıca, akıllı telefonların 5G’yi destekleyeceğini ve Ocak 2022’de piyasaya sürülebileceğini belirtiyor. Bu yılki Samsung Galaxy S21 serisi, 14 Ocak’ta küresel çıkışını yaptı.

Samsung Galaxy S22 Ultra, Galaxy S21 Ultra’da bulunan 108 megapiksel birincil kamera sensörünün rafine bir versiyonuyla da gelebilir. Nisan ayında, Samsung’un yaklaşmakta olan Samsung Galaxy amiral gemisi akıllı telefonlarının kameralarını geliştirmek için Olympus ile el ele verdiği bildirildi. Bununla birlikte, bilgiler henüz her iki tarafça da teyit edilmediğinden sadece spekülasyon.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S22+ Ultra Pil Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör