Emirates, A380 Filosunun Son Üyelerini Kasım’da Teslim Alacak

blank
Emirates, A380 Filosunun Son Üyelerini Kasım'da Teslim Alacak

İçerik: Emirates, A380 Filosunun Son Üyelerini Kasım’da Teslim Alacak

Emirates, A380 Filosunun Son Üyelerini Kasım’da Teslim Alacak. Bu yıl Airbus’tan üç A380 daha alacak olan Emirates, ilk teslimat tarihi olan Haziran 2022 yerine, siparişinin son partisini filosuna Kasım ayında eklemeye hazırlanıyor.

Emirates’in büyük beğeni toplayan Premium Ekonomi kabininin yanı sıra, teslim edilecek üç yeni A380’in her biri, A380’in en yeni kabin tasarımı, özel süitleri ve First Class için Duş ve Spa, ünlü Uçak İçi Dinlenme Salonu, Business Class dönüştürülebilir koltukların imza niteliğindeki özellikleri olacak. Havayolunun tüm kabinlerinde yolcuların erişebileceği buz platformundaki geniş eğlence içeriğinin keyfini çıkarmak için sektördeki koltuk içi ekranlar.

Bu teslimatlarla birlikte Emirates’in filosundaki toplam A380 sayısı Kasım ayında 118’e ulaşacak. Bunlara, Premium Ekonomi koltuklu altı adet dört sınıflı uçak dahildir.

Emirates Havayolu Başkanı Sir Tim Clark yaptığı açıklamada, “A380 siparişimizin geri kalanının teslimatını hızlandırmak için Airbus ile bir anlaşma imzaladık ve bu üniteler için finansman sağladık. Premium Ekonomi kabin ürününü önümüzdeki aylarda tam anlamıyla piyasaya sürmeye hazırlanıyoruz ve bu yeni uçaklar çok rağbet gören koltukların sayısını artıracak.

“Sir Tim Clark devam etti: “Emirates olarak, önümüzdeki yirmi yıl boyunca bu geniş ve modern uçağın en büyük operatörü olmaya devam edeceğiz ve Emirates A380 deneyiminin yolcuların favorisi olarak kalmasını sağlamayı taahhüt ediyoruz. ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeye yatırım yapıyoruz.”

COVID-19 aşıları dünya çapında yaygınlaştıkça seyahat kısıtlamaları gevşetilirken Emirates, Ekim ayında Dubai ile aşağıdaki destinasyonlar arasındaki çeşitli popüler rotalarda A380 hizmetlerini yeniden başlatacak: Amman, Kahire, Düsseldorf, Frankfurt, Guangzhou, Londra Heathrow, Los Angeles , Manchester, Mauritius , Moskova, Münih, New York JFK, Paris, Toronto, Viyana, Washington DC ve Zürih.

Emirates’in dört sınıflı A380 uçağı şu anda Londra Heathrow ve Paris Charles De Gaulle güzergahlarında hizmet veriyor. Emirates’in lüks krem ​​deri kaplı, konfor ve geniş diz mesafesi sunan premium Economy koltukları, değerli yolcular için anında yükseltme olarak mevcuttur. Emirates A380’in imza niteliğindeki diğer tüm First, Business ve Economy kabinleri, emirates.com.tr veya seyahat acenteleri aracılığıyla satışa sunuluyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Emirates, A380 Filosunun Son Üyelerini Kasım’da Teslim Alacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

ABD ve İngiltere: Ukranya’ya Siber Saldırıyı Rusya Düzenledi

ABD ve İngiltere: Ukranya’ya Siber Saldırıyı Rusya Düzenledi. Beyaz Saray’a göre, Ocak ayında Ukrayna devlet …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör