‘Horizon Forbidden West’ PS4 Alıcıları Ücretsiz PS5 Sürümü Alacak

blank
'Horizon Forbidden West' PS4 Alıcıları Ücretsiz PS5 Sürümü Alacak

İçerik: ‘Horizon Forbidden West’ PS4 Alıcıları Ücretsiz PS5 Sürümü Alacak

‘Horizon Forbidden West’ PS4 Alıcıları Ücretsiz PS5 Sürümü Alacak. Ne de olsa Sony, Horizon Forbidden West’i yükseltmek için size ödeme yapmayacak. Şirketin Interactive Entertainment şefi Jim Ryan, Forbidden West PS4 oyuncularının, Sony’nin geçen Eylül’de söz verdiği gibi, PS5 sürümüne ücretsiz olarak yükseltileceğini duyurdu. Ryan, teknoloji devi “işareti kaçırdı” ve orijinal taahhüdünün arkasında duracağını söyledi.

Fikir değişikliği, Sony ve Guerilla’nın müşterilere satın aldıkları oyunun sürümüyle sınırlı olacaklarını söylemelerinin ardından geldi. Başka bir deyişle, PS4’te başladıysanız, PS5 özelliklerinden yararlanmak için başka bir kopya satın almanız gerekir.

Diğer PS4’ten PS5’e yükseltmeler için benzer bir ayrıcalık beklemeyin. Ryan, “ileriye dönük” tüm birinci taraf nesiller arası ayrıcalıkların PS5 sürümü için 10 dolarlık bir yükseltme seçeneği içereceğini açıkça belirtti. PS4’ünüz için bir sonraki God of War’ı alırsanız, yine de PS5 sürümü için ödeme yapmanız gerekecek – neredeyse o kadar fazla ödemeniz gerekmeyecek.

Bu fiyatlandırma, bazıları ücretsiz PS5 güncellemeleri sunan (Star Wars Jedi: Fallen Order gibi) üçüncü taraf stüdyoları etkilemeyecektir. Ancak beklentileri belirliyor. Sony açıkça oyuncuların PS5 güncellemelerinin maliyetlerini karşılamasını istiyor ve Yasak Batı gibi sürümler bu kuralın istisnaları.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Horizon Forbidden West’ PS4 Alıcıları Ücretsiz PS5 Sürümü Alacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör