Pixel 3 Sahipleri, Telefonlarının Sorun Çıkardığını Söylüyor

blank
Pixel 3 Sahipleri, Telefonlarının Sorun Çıkardığını Söylüyor

İçerik: Pixel 3 Sahipleri, Telefonlarının Sorun Çıkardığını Söylüyor

Giderek daha fazla Pixel 3 sahibi, telefonlarını işe yaramaz hale getirebilecek bir sorunla boğuşuyor. Ars Technica’ya göre, Google’ın IssueTracker’ında, şirketin destek forumlarında ve Reddit’te giderek artan sayıda Pixel 3 ve 3 XL kullanıcısı, telefonlarının çok az uyarıyla veya hiç uyarı vermeden “tutunduğunu” (yani tamamen yanıt vermediğini) söylüyor.

Cihazlar, normal yöntemlerle yeni bellenimi yükleyerek kurtarmanıza bile izin vermeyen bir Qualcomm “Acil İndirme modu”na (EDL) girer – denemek için önyükleyiciye gidemezsiniz.

Soruna neyin neden olduğu, ne kadar yaygın olduğu veya belirli bir telefonu değiştirmenin dışında pratik bir çözüm olup olmadığı kesin değil. Google’dan yorum istedik.

Ars, fiziksel bir kusura kesin olarak işaret etmek için yeterli kanıt olmamasına rağmen, LG’nin önyükleme döngüsü gibi bir donanım sorunu olasılığı hakkında spekülasyon yapıyor.

Her iki durumda da, tuğlalama raporları Pixel 3 sahipleri için harika bir haber değil. Bu telefonların çoğu ya garanti dışı ya da kapsama alanını kaybetmek üzere. Kendi hatanız olmaksızın onarım veya yeni bir cihaz için ödeme yapmanız gerekebilir.

Google, bu telefonlarla ilgili bilinen sorunları kapsayacak şekilde bazı Pixel 4 garantilerini uzattı, bu nedenle şirketin burada da aynı şeyi yapma ve ücretsiz çözümler sunma şansı var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Pixel 3 Sahipleri, Telefonlarının Sorun Çıkardığını Söylüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

iPhone 13’ün Depolama Özellikleri Belli Oldu

iPhone 13’ün Depolama Özellikleri Belli Oldu: Yaklaşan iPhone 13 serisi birkaç yükseltmeden fazlasını vaat ediyor, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör