20 Saate Kadar Pil Ömrüne Sahip Redmi Buds 3 Piyasaya Sürüldü

blank
20 Saate Kadar Pil Ömrüne Sahip Redmi Buds 3 Piyasaya Sürüldü

İçerik: 20 Saate Kadar Pil Ömrüne Sahip Redmi Buds 3 Piyasaya Sürüldü

20 Saate Kadar Pil Ömrüne Sahip Redmi Buds 3 Piyasaya Sürüldü:

Redmi Buds 3, Xiaomi’nin Redmi markası altında en yeni gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklığı olarak piyasaya sürüldü. Kulaklıklar, AirPods benzeri yarı kulak içi tasarıma sahip ve 20 saate kadar pil ömrü sağladığı iddia ediliyor. Redmi Buds 3, ortam seslerini kesmek ve sesli aramalar sırasında yankıyı azaltmak için net ses yakalama (cVc) gürültü engelleme teknolojisi taşıyan bir Qualcomm işlemci tarafından desteklenmektedir. Diğer TWS kulaklıklara benzer şekilde Redmi Buds 3 de dokunmatik kontrollerle birlikte gelir.

Redmi Buds 3 özellikleri
Yeni Redmi Buds 3, Qualcomm QC3040 SoC tarafından desteklenen 12 mm büyük boyutlu sürücülerle birlikte gelir. Kulaklıklar ayrıca Qualcomm’un Bluetooth aracılığıyla yüksek tanımlı bir ses deneyimi sunmak için lanse edilen aptX Adaptive ses kod çözme teknolojisi için destek içerir. Xiaomi ayrıca Redmi Buds 3’ün Redmi K40 Pro dahil amiral gemisi cihazlarıyla eşleştirildiğinde 95 milisaniyeye kadar düşük bir gecikme oranı sağladığını iddia ediyor.

Redmi Buds 3, kullanıcıların kulaklıkların arkasına dokunarak müzik çalmasına, parçaları değiştirmesine ve aramaları yanıtlamasına olanak tanıyan dokunmatik kontrollere sahiptir. Ayrıca, özellikle MIUI 12 ve sonraki sürümlerde çalışan telefonlarda, bir açılır pencere kullanarak tek adımlı hızlı eşleştirme vardır.

Sesli aramalar için bir gürültü azaltma deneyimi sunmak için Qualcomm’un cVc teknolojisiyle birlikte çalışan her kulaklıkta iki mikrofon taşırlar.

Redmi Buds 3’ün her kulaklığı, tek bir şarjla beş saate kadar çalma süresi sunacak şekilde derecelendirilirken, birlikte verilen şarj kutusu pil ömrünü 20 saate kadar uzatabilir. Kulakiçi kulaklıkların ayrıca 10 dakikalık şarjla 1,5 saat çalma süresi sağlayan hızlı şarj desteğine sahip olduğu iddia ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 20 Saate Kadar Pil Ömrüne Sahip Redmi Buds 3 Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör