Apple iPhone 13 Etkinliğini 14 Eylül’de Gerçekleştirecek

blank
Apple iPhone 13 Etkinliğini 14 Eylül'de Gerçekleştirecek

İçerik: Apple iPhone 13 Etkinliğini 14 Eylül’de Gerçekleştirecek

Apple iPhone 13 Etkinliğini 14 Eylül’de Gerçekleştirecek:

iPhone 13 ve daha fazlası hakkında daha fazlasını öğrenmek için uzun süre beklemeniz gerekmeyecek. Apple, 14 Eylül’de 1PM Eastern’de bir “California Streaming” etkinliğini duyurdu. Davet pek fazla ipucu vermiyor ancak sunum sırasında görünebilecek yeni iPhone ve diğer cihazlar için neler bekleyebileceğiniz konusunda pek çok söylenti var.

iPhone 13 (veya adı ne olursa olsun), iPhone 12’nin ince bir evrimi olmaya hazırlanıyor. Bildirildiğine göre daha küçük bir çentik ve 120 Hz’e kadar çıkabilen her zaman açık bir ekran içerecek. Ayrıca, geliştirilmiş ultra geniş sensörler ve daha fazla sabitleme ile hat genelinde geliştirilmiş kameralar görebilirsiniz. Görünüşte zorunlu olan çip yükseltmesini (A15?) ve biraz daha büyük bir pili içerecek, ancak söylentilere göre uydu araması desteği belirli alanlarda acil kullanımla sınırlı olabilir.

Geri kalanına gelince? Bir Apple Watch Series 7, yeni iPhone’un yanı sıra yeniden tasarlanmış kasalar ve daha büyük ekranların yanı sıra geliştirilmiş performans ve kablosuz teknolojiyle birlikte piyasaya sürülebilir. Olası bir iPad mini yeniden tasarımı da dahil olmak üzere güncellenmiş iPad’leri de görebilirsiniz. Yeni AirPod’lar da gelebilir. Yine de yeni Mac’ler göreceğinize güvenmeyin – bu sonbaharda yeni MacBook Pro ve Mac mini modelleri yolda olabilir, ancak daha sonraki bir etkinliğe kadar görünmeyebilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple iPhone 13 Etkinliğini 14 Eylül’de Gerçekleştirecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör