Microsoft Flight Simulator Güncellemesi Mayıs 2022’ye Ertelendi

blank
Microsoft Flight Simulator Güncellemesi Mayıs 2022'ye Ertelendi

İçerik: Microsoft Flight Simulator Güncellemesi Mayıs 2022’ye Ertelendi

Microsoft Flight Simulator Güncellemesi Mayıs 2022’ye Ertelendi:

Bir dizi gecikmeden sonra, Top Gun: Maverick’in nihayet Kasım ayında sinemalara gelmesi gerekiyordu. Öyle değil. Paramount, çıkış tarihini bir kez daha erteledi ve uzun zamandır beklenen devam filmi, COVID-19 ve delta varyantı endişeleri nedeniyle altı ay sonra 27 Mayıs’ta gelecek. Asobo Studio bunu da ertelediği için karar, Microsoft Flight Simulator için planlanan Top Gun genişlemesini de etkiledi.

Stüdyo kısa bir blog yazısında, “Paramount Pictures kısa süre önce Top Gun: Maverick’in çıkış tarihini 27 Mayıs 2022 Anma Günü hafta sonu olarak değiştirdi” dedi. “Daha önce duyurduğumuz gibi, Windows 10 PC, Steam, Xbox Series X/S ve Xbox Game Pass için Microsoft Flight Simulator için Top Gun: Maverick genişletmesi filmle birlikte yayınlanacak. Daha fazla bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. gelecek.”

Haber, Şükran Günü tatilinde Maverick’in jetiyle sanal gökyüzünde dolaşmayı dört gözle bekleyenleri hayal kırıklığına uğratabilir. Yine de, genişleme ve film arasındaki pazarlama sinerjisi göz önüne alındığında, Asobo’nun bu çağrıyı yapması çok da şaşırtıcı değil.

Stüdyo, ücretsiz genişlemenin neleri içereceği konusunda çok fazla açıklama yapmadı. Bir duyuru teaserı, savaş uçaklarını ve bir uçak gemisini gösterdi, böylece denizden kalkış ve iniş yapabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Flight Simulator Güncellemesi Mayıs 2022’ye Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör