Pixel 3 Sahipleri Telefonlarının Çok Sık Arıza Verdiğini Söylüyor

blank
Pixel 3 Sahipleri Telefonlarının Çok Sık Arıza Verdiğini Söylüyor

İçerik: Pixel 3 Sahipleri Telefonlarının Çok Sık Arıza Verdiğini Söylüyor

Pixel 3 Sahipleri Telefonlarının Çok Sık Arıza Verdiğini Söylüyor:

Giderek daha fazla Pixel 3 sahibi, telefonlarını işe yaramaz hale getirebilecek bir sorunla boğuşuyor. Ars Technica’ya göre, Google’ın IssueTracker’ında, şirketin destek forumlarında ve Reddit’te giderek artan sayıda Pixel 3 ve 3 XL kullanıcısı, telefonlarının çok az uyarıyla veya hiç uyarı vermeden “tutunduğunu” (yani tamamen yanıt vermediğini) söylüyor. Cihazlar, normal yöntemlerle yeni bellenimi yükleyerek kurtarmanıza bile izin vermeyen bir Qualcomm “Acil İndirme modu”na (EDL) girer – denemek için önyükleyiciye gidemezsiniz.

Soruna neyin neden olduğu, ne kadar yaygın olduğu veya belirli bir telefonu değiştirmenin dışında pratik bir çözüm olup olmadığı kesin değil. Google’dan yorum istedik. Ars, fiziksel bir kusura kesin olarak işaret etmek için yeterli kanıt olmamasına rağmen, LG’nin önyükleme döngüsü gibi bir donanım sorunu olasılığı hakkında spekülasyon yapıyor.

Her iki durumda da, tuğlalama raporları Pixel 3 sahipleri için harika bir haber değil. Bu telefonların çoğu ya garanti dışı ya da kapsama alanını kaybetmeye yakın. Kendi hatanız olmaksızın onarım veya yeni bir cihaz için ödeme yapmanız gerekebilir. Google, bu telefonlarla ilgili bilinen sorunları kapsayacak şekilde bazı Pixel 4 garantilerini uzattı, bu nedenle şirketin burada da aynı şeyi yapma ve ücretsiz çözümler sunma şansı var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Pixel 3 Sahipleri Telefonlarının Çok Sık Arıza Verdiğini Söylüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör