Realme GT Neo 2’nin Teknik Özellikleri Açıklandı

blank
Realme GT Neo 2'nin Teknik Özellikleri Açıklandı

İçerik: Realme GT Neo 2’nin Teknik Özellikleri Açıklandı

Realme GT Neo 2’nin Teknik Özellikleri Açıklandı:

Realme GT Neo 2’nin Çin’in 3C sertifika sitesinde görüldüğü ve hızlı şarj teknolojisiyle ilgili ayrıntıları verdiği iddia ediliyor. Akıllı telefonun yeni resmi görünümlü renderları, yakında çıkacak olan akıllı telefon için mevcut olan renk seçeneklerine dair ipuçları veren çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Ek olarak, yeni bir sızıntı, Realme’nin GT Neo 2 için özel bir Yeşil renk seçeneği için Mercedes-AMG ile ortak olabileceğini gösteriyor. bilgi.

Yaklaşan Realme akıllı telefonun, MySmartPrice tarafından hazırlanan bir rapora göre, Çin’in 3C sertifika sitesinde RMX3370 model numarasıyla görüldüğü bildirildi. Sözde Realme GT Neo 2 listesi fazla bir şey göstermese de 65W hızlı şarj desteği ve 5G bağlantısı detaylarını veriyor.

Bu haftanın başlarında, Steve Hemmerstoffer (@onleaks) ve GizNext’in izniyle Realme GT Neo 2’nin yeni resmi görünümlü renderları çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Akıllı telefonun tasarımı, Hemmerstoffer’ın daha önce paylaştığı tasarıma benziyor. Yeni görüntüler, GT Neo 2’nin daha önce gösterilen Siyah renk seçeneğiyle birlikte Mavi renk seçeneğiyle de sunulabileceğini gösteriyor.

Weibo’daki yeni bir sızıntı, Realme ve Mercedes-AMG’nin Realme GT Neo 2 için özel bir sürüm getirmek üzere ortak olabileceğini gösteriyor. Sızıntı, akıllı telefonun Mercedes-AMG’de bulunana benzer bir Yeşil renk alabileceğini gösteriyor. GT R.

Realme GT Neo 2 teknik özellikleri (beklenen)
Tipster Abhishek Yadav (@yabhishehd) tarafından bu haftanın başlarında atılan bir tweet, yaklaşmakta olan Realme GT Neo 2’nin Android 11 ile gelebileceğini ima etti. Akıllı telefonun ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip 6.62 inç full HD+ ekrana sahip olması bekleniyor. 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile eşleştirilebilen bir Snapdragon 870 SoC ile güçlendirilebilir. İddia edilen üçlü arka kamerası, selfie kamerası için 16 megapiksel sensör dışında 64 megapiksel, 8 megapiksel ve 2 megapiksel sensörler içerebilir. 5.000 mAh pil alması muhtemeldir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Neo 2’nin Teknik Özellikleri Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör