Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi 1 Ekim’e Ertelendi

blank
Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi 1 Ekim'e Ertelendi

İçerik: Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi 1 Ekim’e Ertelendi

Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi 1 Ekim’e Ertelendi:

Venom beklenenden daha erken geri dönecek. Sony Pictures Pazartesi günü geç saatlerde Tom Hardy ve Woody Harrelson liderliğindeki Venom: Let There Be Carnage’ı iki hafta yukarıya taşıdığını duyurdu. İkinci Venom filmi ve Sony’nin Spider-Man Evrenindeki bir sonraki Marvel girişi, 15 Ekim’in aksine şimdi 1 Ekim’de yayınlanacak. Bu, Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi’nin gişe başarısına yanıt olarak geliyor. Açılış hafta sonu ve Pazartesi sonuna kadar 140 milyon doların üzerinde gelir getiren Disney’in evinden olsa da Marvel filmi.

Sony Pictures’ın ayrıca, 2018’deki ilk filmin ticari başarısı göz önüne alındığında, Venom: Let There Be Carnage için büyük gişe umutları var. Venom, ABD ve Kanada’daki sinemalardan 213,5 milyon dolar ile dünya çapında 850 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. ve Çin’deki sinemalardan 269 milyon dolar. Yine de Venom: Let There Be Carnage için Çin çıkış tarihi konusunda netlik yok, bu nedenle, özellikle COVID-19 göz önüne alındığında, devam filminin nasıl ilerlediğini görmek ilginç olacak.

Bu, Venom: Let There Be Carnage’ın çıkış tarihinin ilk kez değiştirilişi değil. Başlangıçta Ekim 2020’de vizyona girecek olan bir sonraki Venom filmi, son derece bulaşıcı Delta varyantı nedeniyle ABD’deki koronavirüs vakalarının yeniden canlanması nedeniyle 15 Ekim’e atlanmadan önce ilk olarak Haziran 2021’e, ardından Eylül 2021’e ertelendi. Venom: Let There Be Carnage’ın daha fazla ertelenmesi bekleniyordu, daha çok Paramount Pictures’ın Tom Cruise liderliğindeki Top Gun: Maverick’i 2022’ye itmesinin ardından, ancak Sony Pictures bükülmek yerine sadık kalmaya karar verdi.

Venom: Let There Be Carnage için yeni 1 Ekim çıkış tarihi, Daniel Craig’in 8 Ekim’de Kuzey Amerika’da çıkacak olan 007 James Bond, Ölmek İçin Zaman Yok’un ABD’deki açılışından bir hafta önce. Ancak No Time to Die’ın 30 Eylül’de vizyona girdiği Hindistan ve Birleşik Krallık da dahil olmak üzere başka yerlerde durum böyle değil. Bu, Venom’u Bond’la karşı karşıya getirebilir. Gadgets 360, Venom: Let There Be Carnage’ın 1 Ekim’de Hindistan’da da yayınlanıp yayınlanmayacağını doğrulamak için Sony Pictures Entertainment India ile iletişime geçti. Geri duyarsak bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Venom: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi 1 Ekim’e Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör