En Son Pokémon Filmi 8 Ekim’de Netflix’e Geliyor

blank
En Son Pokémon Filmi 8 Ekim'de Netflix'e Geliyor

İçerik: En Son Pokémon Filmi 8 Ekim’de Netflix’e Geliyor

En Son Pokémon Filmi 8 Ekim’de Netflix’e Geliyor:Geçen yıl Japonya’da gösterime giren Pokémon serisinin 23. animasyon filmi Netflix’e geliyor. Japonya, Çin ve Kore dışında, Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle 8 Ekim’de yayın platformunda dünya çapında piyasaya sürülecek. Prömiyer, filmin uluslararası ilk çıkışını işaretleyecek.

Film aslında Pokémon’un Tarzan hikayesini ele alıyor. Ash ve Pikachu, Okoya ormanını keşfetmeye gittiklerinde, Koko adında bir çocuk keşfederler. Dada Zarude adlı bir Pokémon’un elinde yetiştirilmesi sayesinde, Koko kendisinin de bir Pokémon olduğuna inanıyor. Ash ve Pikachu’nun ormandaki evine varması, onun varlığı hakkında doğru olduğunu düşündüğü her şeyi sorgulamasına yol açar.

Filmin yayınlanmasından önce, 25 Eylül’e kadar Trainer’s Club bültenine kaydolarak Dada Zarude ve parlak bir Çelebi’yi Pokémon Sword and Shield kadronuza ekleyebilirsiniz. Pokémon Company, Niantic ve Netflix ayrıca filmin vizyona girmesiyle bağlantılı özel bir Pokémon Go etkinliği planlıyor. Yakında bu cephede daha fazla bilgi paylaşacaklarına söz verdiler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: En Son Pokémon Filmi 8 Ekim’de Netflix’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör