Gmail Yakında Sesli Ve Görüntülü Aramalar Yapacak

blank
Gmail Yakında Sesli Ve Görüntülü Aramalar Yapacak

İçerik: Gmail Yakında Sesli Ve Görüntülü Aramalar Yapacak

Gmail Yakında Sesli Ve Görüntülü Aramalar Yapacak:

Google, Gmail’i iletilerden daha fazlası için gidilecek merkeziniz yapmak istiyor. The Verge’in belirttiği gibi, Google, Gmail mobil uygulamasına Google Meet üzerinden doğrudan arama ekleyecek daha büyük bir Çalışma Alanı güncellemesi (kısa süre içinde daha fazlası) yayınlıyor. E-posta veya planlanmış bir toplantı yeterli olmadığında hızlı bire bir görüşme için iş arkadaşlarınızı ve diğer kişileri telefonla arayabilirsiniz. Daha büyük ekranda yanıtlamayı tercih ederseniz, özellik ayrıca bilgisayarınıza bir “çip” gönderir.

Şirket, bu özelliği, bazı personelin evde olduğu hibrit bir çalışma ortamında “spontane” ofis sohbetlerine kabaca eşdeğer olarak sundu. Ve siz sormadan önce – evet, Meet uygulaması sonunda bu arama özelliğini de ekleyecektir.

Çalışma Alanı değişiklikleri, Gmail’i diğer etkinlikler için bir merkez haline getiren daha kapsamlı bir yeniden tasarım da içeriyor. Artık, Google’ın vaat ettiği “alanları”, Odalar sohbet kanallarının yeniden adlandırılmış ve genişletilmiş bir sürümünü, tam ileti dizileri ve aramada boşlukları görünür hale getirme seçeneğini göreceksiniz. Buna göre, e-posta, sohbetler, alanlar ve Meet arasında daha kolay gezinmeyi ve iletişimleri yönetmeye yardımcı olacak gelişmiş yönetici ve güvenlik araçlarını bekleyebilirsiniz. Kurumsal kullanıcılar bu değişiklikleri bugünden itibaren görmelidir, ancak günlük Gmail sahipleri daha sonra güncellemeleri görecektir.

Diğer ince ayarlar, belirli bir günde ofiste mi yoksa sanal mı olduğunuzu (toplantıları planlamak için önemlidir) belirleme seçeneklerini ve bir konferans odasının görsel-işitsel donanımını kullanmanıza izin veren Meet için bir Companion modunu içerir. Google, Meet donanım ekosistemini de genişletiyor. Series One Desk 27 hepsi bir arada ve Series One Board 65 4K ortak çalışma kartı dahil olmak üzere iki yeni Series One cihazı (Google’ın hedeflerine uyacak şekilde yapılmış üçüncü taraf ekipmanı) vardır. Logitech’in Rally Bar ve Rally Bar Mini oda çözümleri ve Rayz Rally Pro hoparlör yuvası gibi daha fazla gadget da Meet sertifikalıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Gmail Yakında Sesli Ve Görüntülü Aramalar Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör