HBO Max, 26 Ekim’de Avrupa’ya Geliyor

blank
HBO Max, 26 Ekim'de Avrupa'ya Geliyor

İçerik: HBO Max, 26 Ekim’de Avrupa’ya Geliyor

HBO Max, 26 Ekim’de Avrupa’ya Geliyor:

HBO Max Avrupa’ya gidiyor. Haziran ayında, akış hizmeti nihayet Latin Amerika ve Karayipler’de 39 bölgeye genişlediğinde ABD dışında kullanılabilir hale geldi. Şimdi, WarnerMedia’nın sahip olduğu platform, özellikle altı ülke ile başlayarak 26 Ekim’de Avrupa’da görücüye çıkıyor: İsveç, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İspanya ve Andorra.

Hizmetin aşamalı sunumunun bir parçası olarak, önümüzdeki yıl Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Moldova, Karadağ, Kuzey Makedonya, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya olmak üzere 14 Avrupa bölgesi daha hizmete erişebilecek ve Slovenya. WarnerMedia ayrıca 2022 için daha fazla bölge lansmanı planlıyor, ancak akış hizmetini daha fazla kıtada kullanıma sunup sunmadığını söylemedi.

HBO Max International Başkanı Johannes Larcher yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“HBO Max’in Avrupa’ya ayak bastığı bu tarihi bir an. Harry Potter, Game of Thrones ve The Big Bang Theory gibi WarnerMedia filmleri ve dizileri, Avrupa’nın dört bir yanındaki hayranlar tarafından tutkuyla tüketiliyor ve HBO Max, onlara en fazlasını sunmak için yaratıldı. Bunları ve çok çeşitli başka harika oyunları izlemek için sezgisel ve kullanışlı bir izleme deneyimi.”

HBO Max tipik olarak iki tür plan sunar: Standart ve Mobil. ABD’de ayrıca ayda 15 ABD Doları yerine 10 ABD Doları tutarında reklam destekli bir katman vardır. Her zaman olduğu gibi, Avrupa’daki abonelik fiyatları bölgeye göre değişecektir, ancak muhtemelen o kadar da olacaktır. WarnerMedia, hizmetin fiyatları ve Avrupa’daki içeriği de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntıyı Ekim ayındaki sanal lansman etkinliğinde açıklayacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: HBO Max, 26 Ekim’de Avrupa’ya Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör