LG Xboom 360 RP4 Taşınabilir Hoparlör Piyasaya Sürüldü

blank
LG Xboom 360 RP4 Taşınabilir Hoparlör Piyasaya Sürüldü

İçerik: LG Xboom 360 RP4 Taşınabilir Hoparlör Piyasaya Sürüldü

LG Xboom 360 RP4 Taşınabilir Hoparlör Piyasaya Sürüldü:

LG Xboom 360 RP4 taşınabilir hoparlör piyasaya sürüldü. Çok yönlü hoparlör, tek bir şarjla 10 saate kadar dayandığı iddia edilen 29 Whr’lik bir pile sahiptir. Bluetooth, USB ve bir AUX girişi bağlantı noktası kullanarak medya oynatabilir ve konuşmacının yardımcı uygulaması kullanılarak da özelleştirilebilen üç farklı ön ayarda entegre ruh hali aydınlatmasına sahiptir. LG Xboom 360 RP4, bir güç kaynağına bağlandığında woofer ve tweeter kombinasyonu aracılığıyla 120 W’a kadar ses çıkışı sağlayacak şekilde derecelendirilmiştir.

LG Xboom 360 RP4 teknik özellikleri
Taşınabilir LG Xboom 360 RP4, bir güç kaynağına bağlıyken 5,25 inç cam fiber woofer ve 1 inç titanyum horn tweeter kurulumuna 120 W çıkış sağlayabiliyor. LG, hoparlörün konik tasarımının ve şirketin patentli teknolojisinin “gerçek, çok yönlü ses” sağlamasına yardımcı olduğunu söylüyor. Ek olarak, bir stereo kurulum oluşturmak için iki Xboom 360 RP4 hoparlör bağlanabilir. Belirtildiği gibi, LG Xboom 360 RP4, tek bir şarjla 10 saate kadar oynatma sağlayabilen 29 Whr pil ile geliyor. Hoparlörün tam şarj olması yaklaşık 5 saat sürer.LG’nin taşınabilir hoparlörü, Android ve iOS cihazlar için mevcut olan yardımcı uygulama aracılığıyla kontrol edilebilir. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların, tırmalama ve diğer ses efektleriyle birlikte birden fazla parçayı karıştırabilen DJ Efektini yönetmelerine olanak tanır.

Xboom 360 RP4, Ortam, Doğa ve Parti olmak üzere üç ön ayarlı 360 derecelik bir ortam aydınlatmasına sahiptir. Kullanıcılar ayrıca tamamlayıcı uygulamayı kullanarak ortam aydınlatmasını ses efektleriyle birlikte özelleştirme seçeneğine de sahiptir.

LG Xboom 360 RP4, USB ve AUX giriş bağlantı noktalarının yanı sıra Bluetooth üzerinden oynatma sağlar ve MP3 ve WMA dosya formatlarındaki parçaları okuyabilir. SBC ve AAC Bluetooth kodeklerini destekler. Taşınabilir hoparlör 250x514x250mm ölçülerinde ve 5,8 kilogram ağırlığındadır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG Xboom 360 RP4 Taşınabilir Hoparlör Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör