Samsung Pro Plus MicroSD Kartları Piyasaya Sürüldü

blank
Samsung Pro Plus MicroSD Kartları Piyasaya Sürüldü

İçerik: Samsung Pro Plus MicroSD Kartları Piyasaya Sürüldü

Samsung Pro Plus MicroSD Kartları Piyasaya Sürüldü:

Salı günü Samsung, profesyonellere yönelik yeni bir microSD kart serisini tanıttı – Pro Plus. Ayrıca tüketiciler için Evo Plus microSD kartlarının yeniden tasarlanmış bir yelpazesini piyasaya sürdü. İçerik oluşturuculara yönelik Samsung Pro Plus microSD kartları, sırasıyla 160 MBps ve 120 MBps’ye kadar okuma ve yazma hızları sunar. Günlük gündelik kullanım için tasarlanan Evo Plus microSD kartlar, 130 MBps’ye kadar aktarım hızları sunarak önceki sürüme kıyasla 1,3 kata kadar daha hızlı sıralı okuma hızı sağlar. Her iki microSD kart da 512 GB’a kadar depolama kapasitesi seçenekleriyle geliyor.

Güney Koreli dev, iki yeni microSD kartın yüksek kaliteli fotoğraflar, 4K Ultra HD (UHD) video ve akıllı telefonlar, aksiyon kameraları ve dronlardaki diğer içerikleri yakalamak için tasarlandığını söylüyor. Samsung Pro Plus microSD kartları 128GB, 256GB ve 512GB kapasitelerde satışa sunulacak. Öte yandan Samsung Evo Plus microSD kart 64GB, 128GB, 256GB ve 512GB kapasitelerde satışa sunulacak. Her iki microSD de yeniden tasarlanmış bir Blue Wave tasarımıyla geliyor ve şimdiden pazarları vurdu.Yeni microSD kart serisi, Samsung’un önceki nesle göre iki kat daha fazla koruma sağlayan altı korumalı korumasını sunarak suya, aşırı sıcaklıklara, röntgen ışınlarına, aşınmaya, düşmelere ve manyetik darbelere karşı dayanıklılık sağlıyor. Evo Plus microSD kartların 130MBps’ye kadar aktarım hızları sunduğu söylenirken, Samsung Pro Plus microSD kartları sırasıyla 160MBps ve 120MBps’ye kadar okuma ve yazma hızları sunuyor. Her ikisi de 10 yıllık sınırlı bir garanti sunacak şekilde lanse edildi.

Samsung Electronics Brand Product Biz Team başkan yardımcısı KyuYoung Lee, “Her türden profesyonel ve tüketici, değerli görüntülerinin ve video dosyalarının korunduğunu bilmenin yanı sıra veri kaydetmeyi ve almayı kolaylaştıran hafıza kartları istiyor” dedi. “Samsung’un yeni microSD kart paketi, tüketicilerin ve profesyonellerin ihtiyaç duyduğu özellikleri ve yetenekleri sunuyor: her kullanıcının istediği ultra yüksek performansı sunmak için daha yüksek hızların yanı sıra artan güvenilirlik ve dayanıklılık.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Pro Plus MicroSD Kartları Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör