Son Android 12 Beta Sürümü Yayınlandı

blank
Son Android 12 Beta Sürümü Yayınlandı

İçerik: Son Android 12 Beta Sürümü Yayınlandı

Son Android 12 Beta Sürümü Yayınlandı:

Resmi çıkışından önce Android 12’yi denemek için son bir şansınız var. Google, Pixel telefonlar (Pixel 5a dahil) ve birkaç üçüncü taraf cihaz için beşinci ve son beta sürümünü yayınladı ve bitmiş sürüm gelmeden önce size bir kez daha göz atmanızı sağladı. Beta 5, olağan son dakika düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içeren bir sürüm adayı derlemesidir, bu nedenle beta 4 ve hatta beta 3’ten büyük değişiklikler beklemeyin.

Google, tamamlanan yazılımın “önümüzdeki haftalarda” biteceğini söyledi. Geçmiş herhangi bir göstergeyse, yalnızca Pixel sahipleri önce Android 12’yi alacak – üçüncü tarafların önümüzdeki aylarda sürümlerini özelleştirmesini ve dağıtmasını beklemeniz gerekecek.

Materyal Tasarım şeması, genel bir arayüz yenilemesi, daha akıcı animasyonlar ve duvar kağıdınıza uyum sağlayan renk temaları dahil olmak üzere Android 12’deki en göze çarpan değişiklik olmaya devam ediyor. Ayrıca, kameralar ve mikrofonlar için özel bir Gizlilik Panosu ve geçişler ve kullanımdaki göstergeler dahil olmak üzere daha fazla gizlilik özelliği göreceksiniz.

Kamera tabanlı otomatik döndürme ve uygulamalarınızdaki içeriği bulmanıza yardımcı olan bir cihaz içi arama motoru gibi daha incelikli geliştirmeler de vardır. Bu, bazı açılardan devasa bir sıçrama değil, ancak önceki sürümlerin biraz bayat olduğunu düşünüyorsanız, Android’i canlandırmaya yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Son Android 12 Beta Sürümü Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör