Üç Arka Kameralı Oppo A11s’in Teknik Özellikleri Belli Oldu

blank
Üç Arka Kameralı Oppo A11s'in Teknik Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Üç Arka Kameralı Oppo A11s’in Teknik Özellikleri Belli Oldu

Üç Arka Kameralı Oppo A11s’in Teknik Özellikleri Belli Oldu:

Oppo A11s, söylentilere göre telefonun tasarım detaylarını ortaya çıkardı. Telefonun renk seçeneklerini ve arka ve ön panel tasarımını öneren birden fazla görüntü çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Oppo A11’lerin geçen yıl piyasaya sürülen Oppo A11k modelinin bir parçası olması muhtemel. Oppo A11s varyantının özellikleri şu ana kadar bildirilmedi, ancak markanın orta sınıf bir teklif olması bekleniyor. Oppo A11s, arkada Oppo A11k’den daha fazla kamera görecek.

Tipster Evan Blass, söylentilere göre Oppo A11s modelinin görüntülerini sızdırdı. Oppo, bu telefonun olası bir lansmanı ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ancak Blass’ın tweet’i, yakında olabileceğini gösteriyor. Görüntüler, Oppo A11’lerin Beyaz ve Siyah olmak üzere iki renk seçeneğiyle gelebileceğini gösteriyor. Her iki renk için telefonun arka paneli parlak bir gradyan kaplamaya sahiptir ve üst merkezde bir arka parmak izi sensörü görülebilir

Arka panelin sol üst köşesine yerleştirilmiş dikdörtgen bir kamera modülünün içinde üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Sensörler düz bir çizgide alt alta yerleştirilmiştir. Flaş kameraların yanında oturuyor. Önde, Oppo A11s’in ekranın sol üst köşesine yerleştirilmiş delikli bir delikli ekrana sahip olduğu görülüyor. Güç düğmesinin akıllı telefonun sağ sırtına yerleştirildiği, ses düğmelerinin ise sol tarafta oturduğu görülüyor. Blass, renderlarla birlikte Oppo A11s’in herhangi bir özelliğini sunmuyor.

Oppo kısa süre önce, birkaç hafta önce Avrupa’da A16’ların piyasaya sürülmesiyle A serisi portföyünü genişletti. Bu model, MediaTek Helio G35 SoC tarafından desteklenmektedir ve 6.52 inç HD+ ekrana sahiptir. 13 megapiksel birincil sensörlü üçlü arka kamera kurulumuna sahiptir ve yana monte parmak izi sensörü ile birlikte gelir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Üç Arka Kameralı Oppo A11s’in Teknik Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör