Yeni Call of Duty: Vanguard’ın Fragmanı Yayınlandı

blank
Yeni Call of Duty: Vanguard'ın Fragmanı Yayınlandı

İçerik: Yeni Call of Duty: Vanguard’ın Fragmanı Yayınlandı

Yeni Call of Duty: Vanguard’ın Fragmanı Yayınlandı:Vanguard ile Activision’ın Call of Duty serisi, 2017’deki İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana ilk kez İkinci Dünya Savaşı’na dönüyor. Sledgehammer Games’in anlatmayı planladığı yeni tek oyunculu hikaye liderini alma şansımız oldu, ancak başlığın Champion Hill modunun dışındaki çok oyunculu teklifine yalnızca birkaç bakış gördük. Bu, Salı günü stüdyo yaklaşık 30 dakikalık çok oyunculu bir derin dalış yayınlayıp yeni bir fragman paylaştığında değişti.

Vanguard, maçların ne kadar hareketli geçmesini istediğinize karar vermenizi sağlayan Combat Pacing adlı bir özellikle seriye yeni oyuncuları çekmek istiyor. Üç filtre – Taktik, Saldırı ve Yıldırım – bir maçtaki oyuncu sayısını belirler. Örneğin taktik, işleri 12 kişilik bir maçla sınırlarken, Blitz’de her takımda 24’e kadar oyuncu olabilir.

Vanguard ayrıca Patrol adlı yeni bir oyun modunu da tanıtıyor. Bir ele geçirme bölgesinin harita üzerinde yavaşça hareket ettiğini gören Hakimiyet’e yeni bir bakış. Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination ve Search and Destroy gibi klasikler de buna katılıyor. Önceki Call of Duty oyunlarından dönen Gunsmith. Çeşitli aksesuarlarla silahlarınızı kişiselleştirmenizi sağlayan bir özelliktir.

Oyun 5 Kasım’da çıkmadan önce Call of Duty: Vanguard’ın çok oyunculu modunu daha fazla görmek istiyorsanız, oyunun çok oyunculu betası bu hafta sonra başlıyor. Vanguard’ı PlayStation’da ön sipariş vermişseniz, yenilikleri herkesten önce görebilirsiniz. Beta, 16 Eylül’de tüm PlayStation kullanıcılarına açılacak. Aynı gün, oyunu Xbox ve PC için ön sipariş verenler de nelerin sunulduğunu görebilirler. Diğer herkes için beta 18 Eylül’de açılıyor ve 20 Eylül’e kadar devam ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Call of Duty: Vanguard’ın Fragmanı Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör