Yeni iOS 15 Özellikleri iPhone 13 Lansman Öncesi Belli Oldu

blank
Yeni iOS 15 Özellikleri iPhone 13 Lansman Öncesi Belli Oldu

İçerik: Yeni iOS 15 Özellikleri iPhone 13 Lansman Öncesi Belli Oldu

Yeni iOS 15 Özellikleri iPhone 13 Lansman Öncesi Belli Oldu:

iPhone 13 lansman etkinliği 14 Eylül olarak ayarlandı. Bunun öncesinde Apple, İpuçları uygulaması aracılığıyla bildirimler yoluyla iOS 15 özelliklerini tanıtmaya başladı. Bu bildirime dokunmak, kullanıcıları iOS 15 ile gelen tüm büyük özellikleri vurgulayan kısa bir tura götürecektir. Bunlar arasında Odak modu, Fotoğraflarda Canlı Metin, Ses Yalıtımı, uygulamalarda yeni Sizinle Paylaşılanlar bölümü, Safari Sekme Grupları, bildirim özetleri, sistem yer alır. – geniş çeviri, Apple Haritalar’da AR tabanlı yürüyüş yol tarifleri ve daha fazlası.

14 Eylül etkinliğinden önce, İpuçları uygulaması tüm iPhone kullanıcılarına iOS 15’te gelecek tüm özelliklerin bir teaser’ı ile bildirimler gönderiyor. Bu bildirim ilk olarak MacRumors tarafından fark edildi ve muhtemelen İpuçları uygulamasına sahip tüm iPhone’lara ulaştı. önceden yüklenmiş.

Bildirimde, “‌iOS 15‌’te neler olduğunu görün. Bağlantıda kalmanıza ve odaklanmanıza yardımcı olacak yeni özellikler hakkında bilgi edinin.” Bildirim, kullanıcıyı bir sonraki iOS güncellemesiyle birlikte gelen tüm özelliklerin kısa bir tanıtımına götürür. iOS 15 önizlemesi, İpuçları uygulamasının Koleksiyonlar bölümünde de yayına girdi, Gadgets 360 bağımsız olarak doğrulayabilir. Geçen yıl piyasaya sürülen iOS 14’ün benzer bir önizlemesinin üzerine yerleştirildi.

iOS 15’in yakında çıkacak olan ses yalıtımı özelliği, FaceTime sırasında arka plan gürültüsünü keser ve sesinizin yüksek ve net bir şekilde duyulmasını sağlar. Uygulamalardaki Yakında Sizinle Paylaşılanlar bölümü, size başkaları tarafından gönderilen fotoğrafları, müzikleri, web sitelerini ve diğer içerikleri bulmanızı sağlar. Odak modu, çalışırken, egzersiz yaparken ve daha fazlasında ihtiyacınız olmayan bildirimleri sessize almanıza olanak tanır. Apple Haritalar’daki AR tabanlı sokak yönü özelliği yalnızca belirli şehirlerde kullanılabilecektir.

iOS 14 çıkış zaman çizelgesini düşünürsek, iOS 15’in iPhone etkinliğinden bir gün sonra, yani 15 Eylül’de piyasaya sürülebileceği tahmin edilebilir. Etkinlikte Apple Watch Series 7 ile birlikte iPhone 13 serisinin de tanıtılması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni iOS 15 Özellikleri iPhone 13 Lansman Öncesi Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör