Dolby Atmos Destekli Bose Smart Soundbar 900 Piyasaya Sürüldü

blank
Dolby Atmos Destekli Bose Smart Soundbar 900 Piyasaya Sürüldü

İçerik: Dolby Atmos Destekli Bose Smart Soundbar 900 Piyasaya Sürüldü

Dolby Atmos Destekli Bose Smart Soundbar 900 Piyasaya Sürüldü:Bose Smart Soundbar 900 ABD’de piyasaya sürüldü. Premium ses çubuğu, Dolby Atmos desteği ve HDMI eARC gibi özelliklerle birlikte gelir. Bose Smart Soundbar 900, çok odalı Wi-Fi müzik akışı desteği ve AirPlay 2 ile birlikte gelir. Bose Smart Soundbar 700’ün yerini alacak şekilde lanse edilen yeni Bose Smart Soundbar 900, Amazon’un Alexa ve Google Assistant’ını da destekler. Bağlantı için Bluetooth aracılığıyla herhangi bir telefon veya tablet ile eşleşebilir.

Bose Smart Soundbar 900 teknik özellikleri
Yeni Bose Smart Soundbar 900 oval şekilli bir tasarıma sahiptir. Soundbar 2,3 inç yüksekliğinde, 4 inçten biraz daha derin ve 41 inç uzunluğundadır. Şirket, yeni ses çubuğunun 50 inç ve üstü televizyonlar için iyi bir eşleşme olduğunu iddia ediyor.

Bose Smart Soundbar 900, TV ile kolay bağlantı ve tavizsiz ses kalitesi için HDMI eARC özelliğine sahiptir. Wi-Fi bağlantısı ve Bluetooth dışında cihaz, Spotify Connect ve AirPlay 2 ile uyumludur. Sesli komut tabanlı kontrol için Alexa ve Google Assistant seçeneği sunar. Alexa ile kullanıcılar arama yapabilir veya arama yapabilir. Bose Smart Soundbar 900, TV’yi kanala veya başka bir girişe tek bir sesli komutla açan Bose Voice4Video özelliği ile birlikte gelir. Kullanıcılar Bose Smart Soundbar 900’ü diğer Bose akıllı hoparlörlere de bağlayabilir. Cihaz ayrıca şirketin yeni piyasaya sürülen Bose QuietComfort 45 kulaklıklarıyla da uyumludur.

Bose QuietComfort 45 kulaklıkların ABD’de fiyatı 329 $’dır ve Akustik Gürültü Önleme, Farkındalık Modu, Bluetooth v5.1 bağlantısı ve daha fazlası gibi özelliklere sahiptir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dolby Atmos Destekli Bose Smart Soundbar 900 Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör