Football Manager 2022 Lansman Sonrası PC Game Pass’te Olacak

blank
Football Manager 2022 Lansman Sonrası PC Game Pass'te Olacak

İçerik: Football Manager 2022 Lansman Sonrası PC Game Pass’te Olacak

Football Manager 2022 Lansman Sonrası PC Game Pass’te Olacak:

Sega Perşembe günü yaptığı açıklamada, Football Manager 2022’nin 9 Kasım’da piyasaya sürüldüğünde, birinci gün Xbox Game Pass üzerinden satışa sunulacağını duyurdu. Oyunun hem Windows hem de Xbox Edition sürümleri aynı gün piyasaya çıkacak. İlki PC için Game Pass aracılığıyla, ikincisi ise konsollar için Game Pass’e gelecek. Ancak, bir Xbox Game Pass Ultimate abonesiyseniz, her iki oyuna da erişebilirsiniz.

Microsoft, daha önce Game Pass aracılığıyla Football Manager oyunlarını sunmuştu, ancak bu, seriye ilk kez yeni bir girişin ilk günden itibaren hizmete sunulmasıdır. Franchise’ın popülaritesi göz önüne alındığında, Microsoft için büyük bir kazanç. Serinin yönetmeni Miles Jacobson, yılın başında Football Manager serisinin toplamda 33 milyondan fazla kopya sattığını paylaşmıştı.

Sega, Football Manager’ın Xbox Sürümü’nün geçen yıl olduğu gibi oyunun Touch sürümünü temel alıp almadığını söylemedi. Ancak yayıncı, önümüzdeki haftalarda yeni özellikler ve yükseltmeler hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağına söz verdi. Game Pass aboneliğiniz yoksa Football Manager 2022’yi Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store’dan satın alabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Football Manager 2022 Lansman Sonrası PC Game Pass’te Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör