League of Legends Dünya Şampiyonası İzlanda’da Yapılacak

blank
League of Legends Dünya Şampiyonası İzlanda'da Yapılacak

İçerik: League of Legends Dünya Şampiyonası İzlanda’da Yapılacak

League of Legends Dünya Şampiyonası İzlanda’da Yapılacak:

Dünyanın dört bir yanından en iyi takımları bir araya getiren sonuç turnuvası League of Legends Dünya Şampiyonası, İzlanda’nın Reykjavik kentinde Laugardalshöll kapalı spor sahasında gerçekleşecek. Riot Games, etkinliğin Çin’den Avrupa’ya taşınacağını Ağustos ayında açıklamasının ardından bugün haberi açıkladı. Etkinlik 5 Ekim’de başlayacak ve 6 Kasım’da sona erecek. Taraftar olmayacak.

Reykjavik aynı zamanda bu yıl Lig’in diğer büyük uluslararası turnuvası olan ve Mayıs’ta gerçekleşen Sezon Ortası Daveti’nin yeriydi. Şirket, bugünkü duyuruda, “Riot, geçtiğimiz Mayıs ayında Laugardalshöll’deki Salon B’de, oyuncular, personel ve ortaklar arasında sıfır COVID-19 vakası ile sonuçlanan Sezon Ortası Davetini canlı bir seyirci olmadan başarıyla ağırladı” dedi. “Etkinliğe ev sahipliği yapan, üreten ve yarışmaya katılan herkesin sağlık ve güvenliğini sağlamaya odaklanmamızı sürdürürken, Worlds 2021 canlı bir izleyici kitlesine ev sahipliği yapmayacak. Herkesin güvenliğine öncelik vermek için çeşitli sağlık kuruluşlarının ve yerel ve ulusal makamların rehberliğini kullanmaya devam edeceğiz.”

Ev sahibi şehrin açıklanmasının yanı sıra Riot, turnuva için bir program da detaylandırdı. Erken ön hazırlık aşaması 5-9 Ekim’de, grup aşaması ise 11-18 Ekim’de gerçekleştirilecek. Bu, 22’sinde başlayan çeyrek finallere, 30’unda yarı finallere ve son olarak 6 Kasım’daki şampiyonluk maçına götürecek.

Riot genellikle Dünyalar için göz kamaştırıcı teknolojik vitrinler açar; önceki etkinliklerde bir AR konseri ve hologramlı konserler yer aldı. Geçen yılki etkinliğin hayranları olmayan ilk aşamalarında Riot, etkileyici bir karma gerçeklik sahnesi oluşturmak için devasa LED ekranlar kullanarak yine de gösteri yarattı. Daha önce LoL’ü hiç izlememiş olsanız bile, Riot Games’in hangi teknolojik sihirbazlığı geliştirdiğini görmek için bu yılki Dünyaları izlemeye değer olabilir.

Worlds, 2021’de pandemiden etkilenen tek espor etkinliği değil. Dota 2’nin büyük etkinliği olan International, İsveç’in Stockholm kentinden Romanya’nın Bükreş kentine taşınırken Overwatch Ligi de yüz yüze playoff’ları iptal etti. Hawaii’de çevrimiçi rekabet.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: League of Legends Dünya Şampiyonası İzlanda’da Yapılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör