Marvel Unlimited Çizgi Roman Uygulaması Büyük Revizyondan Geçti

blank
Marvel Unlimited Çizgi Roman Uygulaması Büyük Revizyondan Geçti

İçerik: Marvel Unlimited Çizgi Roman Uygulaması Büyük Revizyondan Geçti

Marvel Unlimited Çizgi Roman Uygulaması Büyük Revizyondan Geçti:

Marvel, Marvel Unlimited çizgi roman abonelik uygulamasının yepyeni bir sürümünü piyasaya sürüyor. Güncellemeler arasında, telefonlar ve tabletler için tasarlanmış yüksek çözünürlüklü dikey çizgi romanlar olan özel Infinity Comics bulunmaktadır. Başlangıçta 27 Infinity Comics mevcut ve yıl sonuna kadar 100’den fazlasına erişiminiz olacak. Çizgi romanlar arasında X-Men Unlimited, Captain America, Black Widow, Deadpool, Shang-Chi ve Venom/Carnage gibi diziler yer alıyor.

Disney Media & Entertainment Distribution’ın yardımıyla sıfırdan yeniden tasarlanan uygulama, artık çevrimdışı okuma için sınırsız indirme ve başka bir yerde içerik paylaşmanın bir yolunu sunuyor. Marvel, akıcı bir tasarım, daha fazla kararlılık, “sınıfının en iyisi hız ve arama araçları” ve tercihlerinize göre kişiselleştirilmiş okuma kılavuzları vaat ediyor. Marvel Insider üyeleri de uygulamayı kullandıkları için ödüller alacak.

Aylık planın maliyeti ayda 10 ABD dolarıdır, standart yıllık seçenek ise yılda 69 ABD dolarıdır. Yıllık 99$’lık artı abonelik, aylık veya düzenli yıllık planın tüm avantajlarını ve ayrıca bir üyelik kiti, yüz yüze etkinliklere davet ve Disney’in dijital mağazasında indirim içerir. Marvel Unlimited, her hafta yenileri eklenen 29.000’den fazla çizgi roman konusuna ev sahipliği yapıyor. Ancak, raflara ulaşan kitaplarla Marvel’in bunları uygulamaya getirmesi arasında en az üç aylık bir boşluk var.

Bu, yenileme için gecikmiş bir uygulama için hoş bir güncellemedir. Demek Marvel’s What If…? Disney+ serisi (veya Marvel Sinematik Evreninden başka bir şey) ve çizgi romanlara da göz atmayı merak ediyorsanız, Marvel Unlimited’ı denemek için herkes kadar iyi bir zaman gibi görünüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Marvel Unlimited Çizgi Roman Uygulaması Büyük Revizyondan Geçti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör