Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü

blank
Neo, 'Matrix Resurrections' Fragmanıyla Geri Döndü

İçerik: Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü:

Artık bir sonraki Matrix filminin küçük, rastgele kliplerini izlemekle yetinmek zorunda değilsiniz. Warner Bros. nihayet bilim kurgu aksiyon serisinin uzun zamandır beklenen dördüncü filmi The Matrix Resurrections’ın ilk fragmanını paylaştı. Beklediğiniz gibi, önizleme, Keanu Reeves’in başlangıçta gerçekte kim olduğundan habersiz görünen Neo olarak dönüşünü işaret ediyor – hatta mavi haplar alıyor ve bir terapisti (Neil Patrick Harris) ziyaret ediyor. Beklediğiniz gibi, gerçekliği sorgulamaya başlar ve Trinity (Carrie-Anne Moss) ile yeniden bir araya gelmesi de dahil olmak üzere altındaki gerçeği bulur.

Ayrıca Morpheus benzeri bir figür olarak Yahya Abdul-Mateen II’yi ve Jessica Henwick’i (Game of Thrones) Neo’yu Matrix’i yeniden keşfetmeye ikna ettiğini göreceksiniz. Filmde ayrıca Jada Pinkett Smith ve Lambert Wilson, Niobe ve Merovingian rollerini yeniden canlandırırken, Jonathan Groff (Hamilton), Christina Ricci ve Daniel Bernhardt da rol almaya hazırlanıyor.

Film 22 Aralık’ta sinemalarda gösterime girecek. Ayrıca, Warner Bros.’un 2022’de sinema öncelikli bir stratejiye geri dönmeden önce bu seçeneğe sahip olan son film olan reklamsız katmana abone olursanız, bir ay boyunca HBO Max’te yayınlanabilecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör