Nintendo ve LEGO, Süper Mario 64 İçin Bir Araya Geldi

blank
Nintendo ve LEGO, Süper Mario 64 İçin Bir Araya Geldi

İçerik: Nintendo ve LEGO, Süper Mario 64 İçin Bir Araya Geldi

Nintendo ve LEGO, ‘Süper Mario 64 İçin Bir Araya Geldi:

Lego, dün alay ettikten sonra, Lego ve Nintendo, Peach’s Castle ve birkaç mikrofigür de dahil olmak üzere mikro ölçekli seviyelerle tamamlanan Lego Super Mario 64 blok setini açıkladı. Şirketler bunu “hayranların Super Mario 64’ün büyüsünü yeniden keşfetmeleri için benzersiz bir yol” olarak tanımlıyor.

Peach’s Castle ile birlikte 2.064 parçalık set, Bob-omb Battlefield, Cool, Cool Mountain ve Lethal Lava Trouble’ı içeriyor ve hepsi büyük, tuğladan yapılmış soru işareti bloğunu açtığınızda ortaya çıkıyor. Ayrıca şirketlere göre, Mario ve Princess Peach dahil mikrofigürler alırsınız veya etkileşimli oyun için tam boyutlu Mario veya Lego Luigi özellikleri ekleyebilirsiniz, “video oyunundan benzersiz müzik ve sesler” ile tamamlayabilirsiniz. Oyuncular ayrıca yapım talimatlarında ima edildiği gibi “figürlerden gelen gizli tepkileri ortaya çıkaran gizli Güç Yıldızları” arayabilirler.

Yeni set, Lego Super Mario ve bir Lego Luigi kiti dahil olmak üzere diğer Nintendo/Lego işbirliği ürünlerine katılıyor. Lego’dan Pablo González, “Klasik oyunun ikonik seviyeleri keşif ve sırlarla dolu olmadan Süper Mario Evrenini hayal etmek zor” dedi. 1 Ekim 2021’de dünya genelinde yalnızca Lego mağazalarına ve Lego.com’a 170,00 $ perakende fiyatıyla gelecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nintendo ve LEGO, Süper Mario 64 İçin Bir Araya Geldi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör