Spotify’ın Yeni Geliştirmeleri Tanıtıldı

blank
Spotify'ın Yeni Geliştirmeleri Tanıtıldı

İçerik: Spotify’ın Yeni Geliştirmeleri Tanıtıldı

Spotify’ın Yeni Geliştirmeleri Tanıtıldı:

Spotify, öneriler sunma konusunda uzun zamandır birçok hileye sahipti ve en sonuncusu, çalma listelerinizi daha da çarpıcı hale getirmekle ilgili. Geliştirme özelliği, çalma listelerinize eklemek için kişiselleştirilmiş parça önerileri sunar.

Bazı pazarlardaki premium kullanıcılar, yakında her oynatma listesinin üstünde bir Geliştirme düğmesi görecek. Özelliği açarsanız, Spotify her iki parçadan sonra bir ve toplamda 30’a kadar önerilen şarkıları listeye ekler. Öneriyi beğendiyseniz, oynatma listenizde kalıcı olarak tutmak için artı düğmesine dokunmanız yeterlidir. Bu özellik, çalma listenizde bulunan şarkılarla eşleşen öneriler eklemek için tasarlanmıştır.

Spotify, Enhance’i önümüzdeki ay içinde ABD, İngiltere, Kanada, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda, Brezilya ve Avrupa’nın çoğu dahil 40 ülkede iOS ve Android’de kullanıma sunuyor. Zamanla gelişecek olan özelliği daha sonra diğer ülkelere de genişletmeyi planlıyor.

Şirket, son aylarda, dinleme geçmişinizden ve bir arkadaşınızın şarkılarını bir araya getiren bir çalma listesi olan Blend de dahil olmak üzere başka çalma listesi özellikleri ekledi. Ayrıca, önde gelen yapımcılar ve şarkı yazarlarının yeni parçalarını içeren, küratörlüğünde hazırlanan Önemli Bültenler çalma listesi de nispeten yenidir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spotify’ın Yeni Geliştirmeleri Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör