Yeni Realme Pad’in Özellikleri Belli Oldu

blank
Yeni Realme Pad'in Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Yeni Realme Pad’in Özellikleri Belli Oldu

Yeni Realme Pad’in Özellikleri Belli Oldu:

Çinli telefon üreticisinin ilk tablet ürünü olan Realme Pad, 9 Eylül’de piyasaya sürülecek. Tabletin bazı temel özellikleri şirket tarafından açıklandı ve işlemci, pil ve hızlı şarj özelliklerine bir bakış sunuyor. Şirketin Hindistan ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth, Twitter’da Realme Pad’in bir fotoğrafını paylaştı ve Avrupa’daki kullanılabilirliği de dahil olmak üzere Realme Pad hakkında yeni ayrıntılar açıkladı. Geçmişte tablette birkaç teaser ve sızıntı ortaya çıktı.

Realme TechLife (@realmeTechLife) tanıtıcısı tarafından gönderilen birkaç tweet’e göre Realme Pad, MediaTek Helio G80 SoC ile birlikte gelecek. Oyuncuları hedefleyen işlemci, sabit kare hızları ve “mükemmel” görüntü kalitesi getirmeyi vaat ediyor. Realme Pad ayrıca, şirketin 65 günlük bekleme süresi sağlayabileceğini iddia ettiği büyük bir 7.100mAh pili de paketleyecek. Tablet, tweet’e göre 18W Hızlı Şarj hızlı şarjı da destekleyecek.

Realme Hindistan ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth, Twitter’da yaklaşan tabletin bir fotoğrafını paylaştı. “Kullanıcı arayüzüne aşinalık, en yeni #realmePad’e alışmamı kolaylaştırdı. Avrupa’nın her yerine taşımak benim için çok uygun, bu da hareket halindeyken iş toplantılarına katılmayı son derece kolay hale getiriyor.” Tweet’inde Avrupa’dan bahsettiği için Realme Pad’in Hindistan dışında Avrupa pazarında da bulunacağını tahmin etmek güvenli.

Yaklaşan Realme Pad, 9 Eylül’de Realme 8s 5G ve Realme 8i ile birlikte piyasaya sürülecek. Sanal lansman etkinliği IST 12:30’da başlayacak.

Hindistan’da Realme Pad’in piyasaya sürülmesinden önce, yakın zamanda Flipkart’ta özel bir sayfa yayına girdi. 6.9 mm ince gövde, 2.000×1200 piksel çözünürlüğe sahip 10,4 inç tam ekran WUXGA+ ekran ve yüzde 82,5 ekran-gövde oranı dahil olmak üzere cihazın temel özelliklerini doğruluyor. Teaser sayfasında, Realme Pad’in biri arkada diğeri önde olmak üzere iki kamera taşıdığı görülüyor. Geçmişteki sızıntılar, Realme Pad’in önde ve arkada 8 megapiksel sensörlere sahip olabileceğini gösteriyor. Android tabanlı Realme Pad’in ivmeölçer, ortam ışığı sensörü ve yakınlık sensörü gibi sensörlere sahip olması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Realme Pad’in Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör