God of War Ragnarök Asgard İle Bir Savaşı Gösteriyor

blank
God of War Ragnarök Asgard İle Bir Savaşı Gösteriyor

İçerik: God of War Ragnarök Asgard İle Bir Savaşı Gösteriyor

God of War Ragnarök Asgard İle Bir Savaşı Gösteriyor. Sony’nin God of War Ragnarök’ün resmi olarak yolda olduğunu söylemesinin üzerinden yaklaşık bir yıl geçti ve bugün nihayet oyuna ilk kez bakıyoruz. Beklendiği gibi, Kratos’un 2018 oyununda mükemmelleştirdiği tanıdık çift silah kullanımıyla God of War’a benziyor. Oğlu Atreus, son birkaç yılda büyümüş gibi görünüyor ve sevgili yaşlı babasının kararlarına meydan okuyor ve daha yetenekli bir dövüşçü olduğunu kanıtlıyor.

Oyunun hikayesine gelince, İskandinav tanrılar panteonu ile bir çatışma yaratıyor gibi görünüyor – tıpkı Kratos’un ilk oyun üçlemesinde tüm Yunan tanrılarını yok ettiği gibi, burada tekrar bu yolda olabilir. Ama kesinlikle onunla savaşıyor, Atreus ise burada tam bir savaşın gerekli olduğuna daha fazla ikna olmuş biri gibi görünüyor. Yeni oyunla ilgili kapsamlı bir blog yazısında belirtildiği gibi, çatışmanın çoğu, Atreus’un şu anda ölmüş olan annesinin onun için ne istediğini anlamaya çalışmasından geliyor gibi görünüyor, ilk oyunun sonunda yarı dev olduğu ortaya çıktıktan sonra oyun.

Düşmanlara gelince, müttefik bir düşman olan Freya, Thor gibi ana düşman olacak. Her karakterin sadece kısa alaylarını gördük, ancak her iki karakter de ailesini Kratos ve Atreus’a kaptırdı ve Kratos’un bir Yunan tanrısı olduğu zamanlarda olduğu gibi intikam için susamış görünüyorlar. Kıdemli aktör Richard Schiff’in (The West Wing) İskandinav tanrılarının kralı Odin’i oynayacağı haberi özellikle merak uyandırıyor.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, oyun çeşitli yeni ortamlar ve düşmanların yanı sıra Kratos’un Leviathan Axe ve Blades of Chaos’u kullanmanın daha fazla yolu ile harika görünüyor. Ancak tanıdık tekne ve bedensiz kafa Mimir geri dönüyor, bu yüzden daha fazla hikaye zamanı ve Kratos’un sürekli huysuz ruh hali hakkında kısa açıklamalar için hazırlanın.

Sony’nin ne yazık ki paylaşacak bir çıkış tarihi yoktu; Bir yıl önce şirket, God of War Ragnarök’ün 2021’de geleceğini söylemişti, ancak blog yazısı sonunda “gelecek yıl görüşürüz” dedi.

Bir gösteri sonrası röportajda, uzun süredir Santa Monica Studio gazisi olan Eric Williams’ın 2018 unvanını yöneten Cory Barlog yerine God of War Ragnarök’ü yöneteceğini öğrendik. Williams şu ana kadar her God of War oyunu üzerinde çalıştı, bu yüzden bu iş için mantıklı bir seçim gibi görünüyor. Williams, her oyunun tarihsel olarak farklı bir yönetmeni olduğunu ve sadece Barlog’un iki taksit yaptığını belirtti. Barlog, “Bu şeylerden birini bitirdikten sonra gerçekten çok yoruluyorsun,” dedi, “bu yüzden onun gibi başka birini bu işi yapması için kandırmalısın.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: God of War Ragnarök Asgard İle Bir Savaşı Gösteriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör