Google Pixel 6’nın Lansman Tarihi Belli Oldu

blank
Google Pixel 6'nın Lansman Tarihi Belli Oldu

İçerik: Google Pixel 6’nın Lansman Tarihi Belli Oldu

Google Pixel 6’nın Lansman Tarihi Belli Oldu:

Google Pixel 6 serisi, Instagram’daki bir gönderi ve YouTube’daki bir tanıtım videosu aracılığıyla alay konusu oldu. Instagram gönderisi, her birinde farklı renkli duvar kağıtları olan bir düzine Google Pixel 6 akıllı telefonu gösteriyor. Gönderi, Grammy ödüllü sanatçı Drake’in son albümü “Certified Lover Boy”un kapağındaki bir oyun. YouTube videosu, Google Pixel 6’yı kullanıcıların elinde ve ilk kez oluşturulmamış görüntülerde gösteriyor. Instagram gönderisi ayrıca, daha önce de verilen olası lansman tarihi olan 19 Ekim’e işaret ediyor. Seri iki modelden oluşacak – Google Pixel 6 ve Google Pixel 6 Pro.

Made By Google’ın (@madebygoogle) Instagram gönderisi, Android 12 ile tanıtılacak olan ve Google tarafından sunulan en son Material You tasarımına sahip Pixel 6 akıllı telefonu gösteriyor. Drake’in albümü. Her cihazda farklı renklerde duvar kağıtları bulunan 4×3’lük bir ızgaraya yerleştirilmiş Pixel 6 akıllı telefonları gösterir. Her cihazda farklı saatler ve widget’lar var. Pixel akıllı telefonlardaki tarihler Salı 19’u gösteriyor – bu, dizinin 19 Ekim lansman tarihinde (aynı zamanda Salı olan) bir ipucu olabilir. Bu, Pixel 6 serisinin duyuru tarihini gösteren önceki bir raporu desteklemektedir. Google’ın henüz resmi olarak bir çıkış tarihi açıklamadığını belirtmekte fayda var.

Pixel 6 akıllı telefonun bir videosu da YouTube’da paylaşıldı. Bu aynı zamanda akıllı telefonun yalnızca render edilmiş görüntülerden ziyade kullanıcıların elinde ilk kez görülmesi. Video ayrıca Pixel 6 serisinin mevcut olacağı farklı renk seçeneklerini de gösteriyor — Pixel 6 Pro Altın ve Beyaz; Yeşil ve Turuncu Piksel 6.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Pixel 6’nın Lansman Tarihi Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör