Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy Wide 5 Piyasaya Sürüldü

blank
Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy Wide 5 Piyasaya Sürüldü

İçerik: Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy Wide 5 Piyasaya Sürüldü

Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy Wide 5 Piyasaya Sürüldü:

Samsung Galaxy Wide 5, Güney Kore’de piyasaya sürüldü ve geçmiş raporlar, Galaxy F42 5G olarak Hindistan dahil diğer ülkelere de gidebileceğini gösteriyor. Telefon, SK Telecom ile ortaklaşa tanıtıldı ve yalnızca operatörün sitesinde mevcut. Samsung Galaxy Wide 5, su damlası tarzı bir çentik ekrana ve yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahip. Telefon, 64 megapiksel ana sensörlü üçlü arka kamera kurulumuna sahip. Altta iki sensör ve yan yana oturan üçüncü sensör ve flaş ile kare şeklinde bir kamera modülüne sahiptir.

Samsung Galaxy Wide 5 teknik özellikleri
Teknik özellikler cephesinde, Samsung Galaxy Wide 5, Android 11’de çalışır ve çift SIM yuvalarını destekler. 6.6 inç full-HD+ Infinity-V ekrana sahiptir ve MediaTek Dimensity 700 SoC tarafından desteklenmektedir. Telefon 6 GB RAM’e sahip ve 128 GB dahili depolama alanı sunuyor. MicroSD kart yuvası kullanılarak (1 TB’a kadar) depolama genişletmesi vardır.

Samsung Galaxy Wide 5’te f/1.8 diyafram açıklığına sahip 64 megapiksel ana kamera, f/2.2 açıklığa sahip 5 megapiksel ikincil kamera ve f/2.4 açıklığa sahip 2 megapiksel üçüncül sensöre sahip üçlü arka kamera kurulumu bulunuyor. Telefonun ön tarafında 8 megapiksel özçekim kamerası bulunuyor. Gemide 5.000 mAh pil var ve yana monte edilmiş bir parmak izi sensörünü entegre ediyor. Telefon 76.4×167.2x9mm ölçülerinde ve 203 gram ağırlığında.

Samsung Galaxy Wide 5, SK Telecom’da SM-E426S model numarasıyla listelenmiştir. Bu, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy F42 5G’ye eklendiği bildirilen bir modele (SM-E426B) benzer bir model numarasıdır. SM-E426B modelinin destek sayfası Hindistan’da yayına girdi ve Samsung Galaxy Wide 5’in Hindistan pazarında Samsung Galaxy F42 5G olarak piyasaya sürülebileceğini ima etti. Samsung, Galaxy Wide 5’in uluslararası pazarlarda piyasaya sürülmesi konusunda herhangi bir netlik sunmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy Wide 5 Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör