Wolverine, Insomniac Stüdyosuyla PS5 Oyunu Üzerinde Çalışıyor

blank
Wolverine, Insomniac Stüdyosuyla PS5 Oyunu Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Wolverine, Insomniac Stüdyosuyla PS5 Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Wolverine, Insomniac Stüdyosuyla PS5 Oyunu Üzerinde Çalışıyor:Insomniac Games, PlayStation 5’e özel olarak gelen bağımsız bir oyun olan Marvel’s Wolverine üzerinde çalışıyor. Şu an için ne çıkış tarihi ne de proje hakkında çok fazla ayrıntı yok, ancak stüdyo bugünün PlayStation vitrini sırasında bir teaser yayınladı. Buradan kontrol edin:

Insomniac, Ratchet ve Clank: Rift Apart, Spider-Man: Miles Morales, Sunset Overdrive ve diğer ikonik serilerin arkasındaki stüdyo. Geliştirici, kaygan hareketlere ve muhteşem ortamlara sahip çevik, hızlı tempolu oyunlar oluşturmasıyla tanınıyor, bu yüzden bunun Wolverine’e nasıl çevrildiğini göreceğiz.

Insomniac’ın franchise stratejisi başkanı Ryan Schneider, Wolverine’in bugünün vitrininin hemen ardından bir PlayStation Blog gönderisinde nasıl yeşil ışık yakıldığını paylaştı.

Schneider, “Buradaki amacımız, sadece karakteri bu kadar popüler yapan şeyin DNA’sına saygı duymak değil, aynı zamanda onu taze hissettirmek ve Insomniac ruhunu gerçekten yansıtmak için fırsatlar aramaktır” dedi. “Marvel’in Wolverine’i geliştirme aşamasında çok erken olmasına rağmen, duygusal anlatımı ve son teknoloji oynanışı hakkında gördüğüm kadarıyla (orada ne yaptığımı gördünüz mü?), ekip şimdiden gerçekten özel bir şey yaratıyor.”

Elbette bunu söyleyecekti.

Insomniac ayrıca Venom’un başrolde olduğu Marvel’s Spider-Man 2’yi de geliştiriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Wolverine, Insomniac Stüdyosuyla PS5 Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör