Yeni Redmi Akıllı Telefonun Özellikleri Belli Oldu

blank
Yeni Redmi Akıllı Telefonun Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Yeni Redmi Akıllı Telefonun Özellikleri Belli Oldu

Yeni Redmi Akıllı Telefonun Özellikleri Belli Oldu:

Xiaomi’nin yeni Redmi markalı akıllı telefonlar üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Yeni bir sızıntı, böyle bir telefonun temel özelliklerini paylaşıyor. Bu telefonun bir Qualcomm Snapdragon 870 SoC ve full HD+ çözünürlüğe sahip 6,7 inç geniş ekran içerdiği bildiriliyor. Redmi telefonu ayrıca 100W hızlı şarj desteği sunacak ve çift hoparlörle gelecek. Bu Redmi telefonun adı bir muamma ancak söylentilere göre Redmi K50 serisindeki modellerden biri olacağı tahmin ediliyor.

Çinli tipster Digital Chat Station, yaklaşmakta olan Redmi telefonunun temel özelliklerini sızdırdı. Yukarıda bahsedildiği gibi, ahizenin full HD+ (1.080×2.400 piksel) çözünürlüğe sahip 6.7 inçlik büyük bir OLED ekrana sahip olduğu bildiriliyor ve Qualcomm Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor. Ekranın 120Hz yenileme hızı desteği ile gelmesi bekleniyor.

Kameraya gelince, Redmi telefonun 50 megapiksel ana kamera ile gelmesi bekleniyor. Ayrı bir gönderide, aynı bahşiş veren, bir Redmi telefonun özelliklerinin 100W’ın üzerinde hızlı şarj, çift hoparlör ve IP68 su ve toza dayanıklılık olduğunu iddia ediyor. Tipster, sızdırılan bu özelliklerin aynı Redmi telefonuna veya farklı telefonlara ait olduğundan özellikle bahsetmiyor. Bu spekülasyon için.

Bu telefonlar, söylentilere göre Redmi K50 serisinin modellerinden biri gibi görünüyor. Xiaomi, Redmi K50 serisi ile ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmadı. Serinin ne zaman tanıtılacağı konusunda bir netlik yok ancak Redmi K50, Redmi K50 Pro ve Redmi K50 Pro+ gibi modelleri içermesi muhtemel.

Bir Redmi K40 Ultra modelinin de çalışmalarda olduğu bildiriliyor, ancak bu varyantın belirtilmemiş bir MediaTek SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor. 20:9 en boy oranı ve 120Hz yenileme hızı ile gelebilir. 108 megapiksel ISOCELL HM2 birincil sensör, Sony IMX355 geniş açılı sensör ve 3X yakınlaştırmalı telemakro sensör ile donatılması muhtemel.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Redmi Akıllı Telefonun Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör