Apple’ın iPhone 13 Etkinliğinde Neler Beklemeliyiz

blank
Apple'ın iPhone 13 Etkinliğinde Neler Beklemeliyiz

İçerik: Apple’ın iPhone 13 Etkinliğinde Neler Beklemeliyiz

Apple’ın iPhone 13 Etkinliğinde Neler Beklemeliyiz:

Sadece birkaç gün içinde Apple, iPhone 13’ün lansmanı olacağından emin olduğumuz bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Şirket, bu haftanın başlarında “California Streaming” kelimelerini içeren davetler gönderdi ve bu da elbette sektördeki çoğumuzun ne gibi sürprizlerin olabileceği konusunda çılgınlar gibi spekülasyon yapmasına neden oldu. Param yeni TV+ veya Apple Music içeriğindeyken, diğerleri oyun akışını veya bulut tabanlı bir macOS’un mümkün olabileceğini tahmin ediyor. Ancak her zaman olduğu gibi, analistler, sızıntılar ve FCC başvuruları sayesinde ne bekleyeceğimiz konusunda zaten iyi bir fikre sahibiz. İşte, 14 Eylül’deki açılış konuşmasından önce tüm iPhone 13 söylentilerini yakalayabilmeniz için etrafta dolaşan daha güvenilir sızıntılardan bir seçki.

iPhone 13
Geçen yıl dört iPhone 12 modeli olduğu gibi, önümüzdeki hafta da aynı sayıda iPhone 13 bekliyoruz. Bu, yaklaşan MagSafe güncellemeleri hakkında bir FCC dosyası tarafından hemen hemen onaylandı; bu, onları adlandırmayan ancak mevcut nesle ek olarak dört “Yeni Telefon” öğesini ifade etti. Bu dört cihaz büyük olasılıkla iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve Pro Max ve Apple’ın etrafta tutmasından memnun olundu.

Bu yılın Şubat ayı başlarında, Always On ekranlara sahip yeni iPhone’ların söylentileri dolaşıyor ve o zamandan beri sadece çekiş kazandı. Bu, Apple’ın kilit ekranınızda sürekli olarak zamana ve diğer sistem göstergelerine sahip olmasını sağlar. Bir başka popüler söylenti, bir sonraki iPhone’ların daha küçük çentiklere sahip olacağını ve Pro modeline 120 Hz’lik bir ekranın geleceğini öne sürüyor. Bu doğruysa, Google henüz amiral gemilerinde bu kadar yüksek bir yenileme hızına ulaşmamış olsa da, Apple Samsung’u yakalayacaktır.

Potansiyel Her Zaman Açık ekran ve daha hızlı yenileme hızları ile pil ömrü, yeni amiral gemileri için bir endişe kaynağı olabilir. Ancak Apple, daha düşük güçlü LTPO (veya Düşük Sıcaklıklı Polikristal Oksit) ekranlar ve daha büyük piller kullanarak bunu hafifletiyor gibi görünüyor. Bununla ilgili raporlar daha az tutarlı olsa da, iPhone 13 serisine gelen bir ekran içi parmak izi okuyucusundan bahsediliyor. Ana iPhone serisinden bu yana, iPhone X’in 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana bir Touch ID sensörüne sahip olmaması da garip olurdu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın iPhone 13 Etkinliğinde Neler Beklemeliyiz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör