Disney’in 2021 Filmleri Önce Sinemalarda Gösterime Girecek

blank
Disney'in 2021 Filmleri Önce Sinemalarda Gösterime Girecek

İçerik: Disney’in 2021 Filmleri Önce Sinemalarda Gösterime Girecek

Disney’in 2021 Filmleri Önce Sinemalarda Gösterime Girecek:

Disney’in sıradaki filmlerini hazır oldukları anda evde yayınlamayı beklemeyin. Verge, Disney’in, animasyonlu robot komedi Ron’s Gone Wrong (22 Ekim), Marvel gişe rekorları kıran Eternals (5 Kasım) ve West Side Story’nin yeni bir uyarlaması (10 Aralık) dahil olmak üzere kalan tüm 2021 filmlerinin ilk olarak sinemalarda gösterime gireceğini açıkladı. ).

30 günlük bir pencereye sahip animasyonlu müzikal Encanto’nun (24 Kasım) dışında, tüm filmlerin başka bir yerde gösterime girmeden önce “en az” 45 günlük bir sinema gösterimi olacak. Disney, ister Disney+ ister rakip hizmetlerde olsun, bu oyunların isteğe bağlı sürümlerini ne zaman bekleyebileceğinizi söylemedi.

Bu kısmen, Free Guy ve Shang-Chi gibi yaz esintilerinin görece güçlü yalnızca tiyatro gösterimlerine bir tepkidir. COVID-19 hala gişe rakamlarına zarar verirken (Shang-Chi’nin 75,5 milyon dolarlık ABD açılışı, birden fazla Disney 2019 sürümüne kıyasla sönük kaldı), gelir, pandemi öncesi dağıtıma geri dönmeyi haklı çıkarmak için yeterli olabilir.

Bir de kilit grupları yerleştirme meselesi var. Disney, hibrit tiyatro ve dijital yayınlar için yeteneklere adil bir ödeme yapmanın bir yolu olduğunu söyledi, ancak Scarlett Johansson’ın Kara Dul davasının Disney+ lansmanlarını düşünmede bir rol oynaması şaşırtıcı olmaz. Şirket, gelirleri tiyatro performansına bağlı olan oyuncularla ve diğerleriyle daha fazla sorun yaşama riskini almak istemeyebilir. Ve sonra tiyatroların kendileri var. AMC gibi zincirler, birçok yer kapalıyken bile Universal filmlerini çekme sözü verdiğinde, sinemalar yeniden faaliyete geçerken Disney benzer bir çatışmayı kışkırtmaya istekli olmayabilir.

Bu ve Warner Bros.’ 2022 sinemalara dönüş, pek çok alaycının beklentilerini destekliyor – stüdyolar, yalnızca ilk gün akış erişimini, büyük ekranlarda izlemenin makul derecede güvenli olduğu anda ortadan kalkacak geçici bir gereklilik olarak gördü. Film endüstrisinin iş modeli hala sinemalar etrafında döndüğünde bu tamamen şok edici değil, ancak stratejideki herhangi bir temel değişiklik uzun, uzun bir süre gerçekleşmeyebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Disney’in 2021 Filmleri Önce Sinemalarda Gösterime Girecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör