Google One, Kullanıcılara 5 TB Depolama Planı Hediye Edecek

blank
Google One, Kullanıcılara 5 TB Depolama Planı Hediye Edecek

İçerik: Google One, Kullanıcılara 5 TB Depolama Planı Hediye Edecek

Google One, Kullanıcılara 5 TB Depolama Planı Hediye Edecek:

Ağır işlerde çalışan bir kullanıcıysanız, Google One’ın harika depolama seçenekleri yoktur – ya ayda 10 ABD doları ile 2 TB’a “yerleşmek” zorunda kaldınız ya da ayda 50 ABD doları ile göz sulandıran 10 TB’a atladınız. Neyse ki, artık bir ara seçenek var. 9to5Google, Google’ın sessizce ayda 25 ABD Doları veya yılda 250 ABD Doları tutarında 5 TB plan eklediğini fark etti. Bu, 10 TB’lık katman için ödeyeceğiniz miktarın yarısıdır ve 2 TB’lık planın sunabileceğinden çok daha fazlasına ihtiyacınız yoksa kesinlikle daha iyi bir pazarlık.

Yine de Android VPN, Google Store satın alma işlemleri için yüzde 10 mağaza kredisi ve Google uzman erişimi dahil olmak üzere 2 TB düzeyinde avantajlar elde edersiniz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ailenizi eklemeniz için teşvik ediliyorsunuz.

Zamanlama uygun. Google, Fotoğraflar’ın ücretsiz sınırsız depolama alanını Haziran ayının başında sonlandırdı ve hizmete (veya bir bütün olarak Drive’a) büyük ölçüde güvenen herkes için baş ağrısı yarattı. Bu, alan sıkıntısı çekeceğinizi biliyorsanız, sizi en azından bazı yedeklemelerden fedakarlık etmekten kurtarabilir. Burada ayrıca bir dereceye kadar geleceğe yönelik hazırlık var. 2 TB şimdi ihtiyaçlarınız için yeterli olsa bile, beş kat daha fazla ödeme yapmadan kendinize biraz boşluk bırakabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google One, Kullanıcılara 5 TB Depolama Planı Hediye Edecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör