OnePlus Buds Z2 TWS Kulaklık, Ekim’de Piyasaya Sürülecek

blank
OnePlus Buds Z2 TWS Kulaklık, Ekim'de Piyasaya Sürülecek

İçerik: OnePlus Buds Z2 TWS Kulaklık, Ekim’de Piyasaya Sürülecek

OnePlus Buds Z2 TWS Kulaklık, Ekim’de Piyasaya Sürülecek:

OnePlus Buds Z2’nin geliştirilmekte olduğu ve bir lansmanın yakın olabileceği bildiriliyor. Yeni bir rapor, iddia edilen gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkların ayrıntılı görüntülerini sızdırarak tasarım ve diğer ayrıntıları ortaya çıkardı. Adına bakılırsa OnePlus Buds Z2’nin geçen yıl duyurulan OnePlus Buds Z’nin halefi olması muhtemel. OnePlus’ın TWS portföyünde zaten iki ürünü var – OnePlus Buds Z ve OnePlus Buds Pro. OnePlus Buds Z2’nin OnePlus Buds Z’ye çok benzediği bildiriliyor.

91Mobiles, Steve Hemmerstoffer (OnLeaks) ile işbirliği içinde, OnePlus Buds Z2’nin birden fazla görüntüsünü sızdırdı. Tipster, bu renderlerin gerçek hayattaki resme dayandığını iddia ederek, bunların muhtemelen nihai tasarım olacağını ima ediyor. OnePlus Buds Z2, selefine kıyasla hafif açılı kulak uçlarına sahip görünüyor. Kulaklıkların uzun gövde tasarımını koruması muhtemeldir ve şarj kutusu bile aynı silindirik şekle sahiptir. Kulakiçi kulaklıklarda, muhtemelen gürültü engelleme ve otomatik aşınma algılamasını sağlamak üzere sensörlerin etkin çalışması için çeşitli kesikler vardır.

OnePlus Buds Z2, kulak içi tarzı bir tasarıma sahiptir ve silikon kulak yastıklarına sahip olduğu görülmektedir. Şarj kutusunun bir USB Type-C bağlantı noktası ile donatıldığı ve pil ömrünü göstermek için bir LED ışık modülüne sahip olduğu görülüyor. Görüntüler OnePlus Buds Z2’yi beyaz olarak gösteriyor, ancak kulaklıkların başka renk seçenekleriyle de gelmesi muhtemel. Rapor ayrıca, söylentilere göre TWS kulaklıkların Ekim ayında piyasaya sürülebileceğini de öne sürüyor.

OnePlus 9RT’nin de Ekim ayında piyasaya sürüleceği bildiriliyor ve şirketin OnePlus Buds Z2’yi de duyurması mümkün olabilir. Dedikodu OnePlus 9RT’nin OnePlus 9R ile aynı 120Hz AMOLED panele sahip olması, 65W hızlı şarj desteğine, 4.500mAh pile sahip olması ve “Snapdragon 870’in daha yüksek bölmeli versiyonu” ile gelmesi bekleniyor. Optik açısından, OnePlus 9RT, OnePlus Nord 2 ile aynı 50 megapiksel Sony IMX766 birincil sensörle gelebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Buds Z2 TWS Kulaklık, Ekim’de Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör