Samsung, Sınırlı Sayıda Özel Tasarım Galaxy Watch 4’leri Tanıttı

blank
Samsung, Sınırlı Sayıda Özel Tasarım Galaxy Watch 4'leri Tanıttı

İçerik: Samsung, Sınırlı Sayıda Özel Tasarım Galaxy Watch 4’leri Tanıttı

Samsung, Sınırlı Sayıda Özel Tasarım Galaxy Watch 4’leri Tanıttı:Şirket, Samsung’un tasarımcı Sami Miró ile yaptığı yeni bir işbirliğiyle Android tabanlı Galaxy Watch 4’ü modaya uygun hale getirdiğini duyurdu. Şirket, Sami Miró Vintage koleksiyonunda, tümü sürdürülebilirlik ve zindelik temalı altı saat kordonu ve üç saat yüzü içerdiğini duyurdu.

blank

Samsung, “Stratus Sky” ve “Midnight Black” adlı iki rengin “meyve endüstrisinden geri kazanılan atıklardan elde edilen yenilikçi elma kabuğu kabuğu malzemesinden” yapıldığını kaydetti. Çoğu kıyafetle uyumludurlar, birinci sınıf deri görünümü sunarlar ancak “tamamen vegan ve zulüm içermezler”. Diğer bantlar, plastikleştirilmemiş ve geri dönüştürülebilen çevre dostu, toksik olmayan TPU malzemeden yapılmıştır. Bunlar “Aurora Night”, “Cloud Navy”, “Earth Sunrise” ve “Dawn Atlas” renklerinde gelir.

Siyah ve gri deri görünümlü modellerin yanı sıra, bantların renk paleti menekşeden su mavisine ve leylak rengi pembeye kadar uzanıyor. Bu renklerin tümü, SMV Atlas I, SMV Serenity ve SMV Atlas II olarak adlandırılan saat kadranlarında da bulunur.

Samsung, “Koleksiyon, her gün dikkat, sağlık, zindelik ve sürdürülebilirliğe öncelik vermeyi hatırlatmak için Toprak Ana’nın güzelliğinden ve renklerinden ilham alıyor.” Bu, oksijen, stres, su alımı ve uyku düzenini ölçebilen özelliklere sahip Galaxy Watch 4’ün sağlığa odaklanmasıyla örtüşüyor. Ayrıca rehberli antrenmanlar, grup mücadeleleri ve daha fazlası gibi fitness özellikleri sunar. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon artık Samsung.com’da 40 dolardan başlayan fiyatlarla.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, Sınırlı Sayıda Özel Tasarım Galaxy Watch 4’leri Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör