Steam Güncellemesi, Depolama Hakkında Size Bilgi Verecek

blank
Steam Güncellemesi, Depolama Hakkında Size Bilgi Verecek

İçerik: Steam Güncellemesi, Depolama Hakkında Size Bilgi Verecek

Steam Güncellemesi, Depolama Hakkında Size Bilgi Verecek:

Steam, indirmeleri ve depolamayı yönetmeyi, oyunları bir sürücüden diğerine taşımayı ve daha fazlasını kolaylaştıran bir güncelleme yayınladı. Oyun hizmeti, tweaks’in beta sürümünde aylardır mevcut olduğunu, ancak sonunda kararlı sürüm kanalındaki tüm kullanıcılara ulaştığını duyurdu.

İndirilenler sayfası temizlendi ve şimdi indirme durumunun üstünde yükleme ilerlemesini gösteriyor. Bu düzeltme, bir oyunu indirdikten sonra ne zaman oynayabileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, birden fazla başlık yüklerken indirmeleri sürükleyip bırakarak indirmelerin önceliğini yeniden sıralayabilirsiniz. Son olarak, oldukça açıklayıcı olmayan “Haberleri Görüntüle” düğmesinin adı Yama Notları olarak değiştirildi, böylece bir güncelleme indirilirken nelerin değiştiğini görebilirsiniz.

Örneğin, bir oyunu daha az dolu veya daha hızlı bir sürücüye taşımak istemeniz durumunda ne kadar alanınız kaldığını daha kolay görebilmeniz için depolama yöneticisi de yenilendi. Ayrıca boş kitaplık klasörlerini kaldırmanıza ve kitaplık klasörlerini salt okunur sürücülere bağlamanıza izin verir.

Ayrıca Kitaplık, Arkadaş Listesi, Birlikte Uzaktan Oynatma, Steam Bulutu, Steam VR ve diğer özelliklere küçük düzeltmeler ve düzeltmeler ekledi. Yeni sürüm kendini otomatik olarak kurmalıdır (COVID ile ilgili gecikmeleri engeller), ancak durumu menü çubuğundan kontrol edebilirsiniz. Güncellemelerin tam listesi burada mevcuttur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Steam Güncellemesi, Depolama Hakkında Size Bilgi Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör