Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor

blank
Tesla, Full Self Driving 10 Beta'yı Kullanıma Sunuyor

İçerik: Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor:Tesla’nın son büyük Tam Kendi Kendine Sürüş beta sürümü, otoyol dışında daha fazla yarı özerk özellik sağlamakla ilgiliyse, en yeni sürümü daha çok bu özelliklere güvenmenize yardımcı olmaya odaklanmıştır. Electrek, Tesla’nın, ilk raporlara göre otoyol dışında daha akıllı ve kendinden emin kararlar verdiği anlaşılan bir Full Self Driving 10 beta sürümünü kullanıma sunmaya başladığını belirtiyor. Elon Musk’ın iddia ettiği gibi mutlaka “aklınızı uçurmayacak”, ancak daha yumuşak dönüşler, kavşaklar ve birleşmeler sağlıyor gibi görünüyor. Bir sürücü, nihayet San Francisco’nun dolambaçlı Lombard Caddesi’nde müdahale gerektirmeden gezindiğini buldu.

Kullanıcılar ayrıca gelişmiş görseller fark ettiler. Her zaman eskisi kadar çok istatistik görmeyeceksiniz, ancak çok fazla seğirme olmadan daha doğru ve kararlı görünüyorlar. Aracın ne gördüğü hakkında daha iyi bir fikre sahip olacaksınız ve sonuç olarak muhtemelen kararlarına daha fazla güveneceksiniz.

Otoyol sürüşü değişmedi, ama bu kasıtlı. Musk, üretim seviyesi, beta olmayan otoyol navigasyonunun şu anda Tam Kendi Kendine Sürüş eşdeğerinden “daha parlak” olduğunu söyledi. 10.1 sürümüne kadar gerçekten uyumlu bir yaklaşım göremeyebilirsiniz.

Normal Tesla sahiplerinin FSD 10’u ne zaman görebilecekleri belli değil. Bununla birlikte, yayın öncesi sürümleri çok geçmeden denemek daha kolay olabilir. Musk, betayı talep etmek için halka açık bir seçeneğin, iki hafta kadar kısa bir süre içinde gelebilecek 10.1 sürümüyle birlikte mevcut olacağını umuyordu. İyileştirmeler, FSD paketinin yüksek fiyatlarını mutlaka haklı çıkarmaz, ancak satın aldığınızda daha mutlu olabilirsiniz – çünkü sadece sürücüsüz olmayan özelliklere daha sık güvenebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör