Vimeo, iPhone 12 Pro’da Dolby Vision Desteği Sunacak

blank
Vimeo, iPhone 12 Pro'da Dolby Vision Desteği Sunacak

İçerik: Vimeo, iPhone 12 Pro’da Dolby Vision Desteği Sunacak

Vimeo, iPhone 12 Pro’da Dolby Vision Desteği Sunacak:Apple geçen sonbaharda iPhone 12 Pro ve Pro Max’i duyurduğunda, şirket yeni telefonlarının HDR özelliklerinden bahsetmişti. Cihazlar, Dolby Vision içeriğini oynatmanın yanı sıra onu da yakalayabilir. Ancak iPhone 12 Pro ve Pro Max neredeyse bir yıldır piyasada olmasına rağmen, platformların bu özelliklerden yararlandığını ancak şimdi görüyoruz.

Bugünden itibaren, ücretsiz hesapları olanlar da dahil olmak üzere tüm Vimeo kullanıcıları, Dolby Vision içeriğini platforma yükleyebilir. İçeriği herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz ancak Dolby Vision’da oynatma desteği şu anda Apple ürünleriyle sınırlıdır.

iOS’ta bir iPhone 8 veya daha yenisi ya da ikinci nesil iPad Pro işinizi görecektir. Bu arada masaüstünde destek, 2018’de piyasaya sürülen bazı Mac’lere kadar uzanıyor. Uyumlu bir Dolby Vision TV’ye bağlı olması koşuluyla, içeriği bir Apple TV 4K’da da izleyebilirsiniz. Vimeo web sitesine göz atarken, birinin videoyu Dolby Vision’da çekip çekmediğini belirten bir rozet göreceksiniz. Uyumlu bir cihazınız olduğu sürece, video otomatik olarak varsayılan formata geçecektir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Vimeo, iPhone 12 Pro’da Dolby Vision Desteği Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör